تاپ خبر۲۴:علاقه مندان می¬توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره رایتل نسبت به خرید شماره دلخواه خود اقدام کنند. به گزارش تاپ خبر۲۴از رایتل، علاقه مندان می¬توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره، نسبت به خرید شماره دلخواه سیم¬کارت دایمی رایتل با سرشماره ۰۹۲۰ اقدام کنند. در روش خرید با شماره انتخابی، فرد شماره¬ی مورد […]

تاپ خبر۲۴:علاقه مندان می¬توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره رایتل نسبت به خرید شماره دلخواه خود اقدام کنند.
به گزارش تاپ خبر۲۴از رایتل، علاقه مندان می¬توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره، نسبت به خرید شماره دلخواه سیم¬کارت دایمی رایتل با سرشماره ۰۹۲۰ اقدام کنند.
در روش خرید با شماره انتخابی، فرد شماره¬ی مورد نظر خود را وارد کرده و در صورت موجود بودن شماره مورد نظر، وارد فرآیند ثبت¬نام و خرید می¬شود و همچنین در صورت عدم موجود بودن آن، تعدادی شماره، مشابه شماره انتخابی به وی پیشنهاد داده خواهد شد.
قیمت سیم¬کارت دایمی با شماره انتخابی، ۱۲۰ هزارتومان است که درواقع هیچ افزایشی نسبت به قیمت مصوب آن ندارد و برای این سیم¬کارت انتخابی یک بسته مصرفی یک ماهه به صورت هدیه ارایه خواهد شد.
همچنین در شیوه خرید سیم¬کارت دایمی با شماره تصادفی که در واقع همان روشی است که تا کنون افراد می¬توانستند به ثبت نام و خرید این نوع از سیم¬کارت بپردازند، در بازه زمانی ارایه این طرح، ثبت¬نام و خرید، مشمولِ ۵۰ درصد تخفیف خواهدشد و به مشترک یک بسته مصرفی یک ماهه نیز به همراه سیم¬کارت خریداری شده به عنوان هدیه ارایه خواهد شد.
گفتنی است سرویس¬های موجود در بسته مصرفی به همراه سیم¬کارت، شامل ۱۰ هزار دقیقه مکالمه رایتلی، ۱۰ هزار پیامک رایتلی و ۱ گیگابایت اینترنت عادی قابل استفاده در بازه زمانی ۳۰ روز است.
براساس این گزارش انتخاب شماره دلخواه تنها از طریق وب¬سایت رسمی رایتل و با قیمت مصوب ۱۲۰ هزار تومان صورت می-گیرد. دریافت ۵۰ درصد تخفیف خرید سیم¬کارت دایمی بدون انتخاب شماره، علاوه بر وب¬سایت رایتل از طریق فروشگاه¬های اصلی رایتل نیز امکان پذیر است.