تاپ خبر24: ال‌جی الکترونیکس توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده و وزارت انرژی ایالات متحده به عنوان شریک برتر سال 2023 ENERGY STAR معرفی شده‌است. این افتخار، تعهد مثال زدنی ال‌جی به حفظ محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی از طریق پیشروی در محصولات و تبلیغات دارای تاییدیه ENERGY STAR را به رسمیت می‌شناسد. این دهمین بار از سال 2012 است که ال جی به عنوان شریک سال انتخاب می‌شود.

 

توماس یون، رئیس و مدیرعامل ال‌جی الکترونیکس آمریکای شمالی، گفت: «ال‌جی ۱۰۰ درصد به مشارکت خود با ENERGY STAR و EPA(سازمان حفاظت از محیط زیست) متعهد است تا الهام‌بخش تغییر، بهبود کارایی و کمک به ایجاد یک آینده سازگار با محیط زیست باشد». پیرو مأموریت جهانی ESG ال‌جی(راهبری زیست‌محیطی، اجتماعی و شرکتی) برای «زندگی بهتر برای همه»، ما مفتخریم که به مصرف‌کنندگان محصولاتی برجسته که صرفه‌جویی در مصرف انرژی را با حفظ عملکرد بالا و طراحی متمایز همراه دارند، ارائه دهیم.

 

EPA همچنین از ال‌جی به دلیل مشارکت قوی خود در کمپین‌ها و تبلیغات مختلف ENERGY STAR، کمک به آموزش ده‌ها میلیون مصرف‌کننده در مورد سبک زندگی سبزتر با ال‌جی و ENERGY STAR، که باعث جذب بیش از ۳ میلیارد مصرف‌کننده شد، قدردانی کرد.

 

مایکل‌ اس.ریگان، مدیر سازمان حفاظت از محیط زیست، در حالی که از ال‌جی و دیگر برندگان جایزه ENERGY STAR برای همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست تقدیر کرد، گفت: >>در حالی که تلاش‌های تاریخی برای رسیدگی به تغییرات آب‌وهوایی را تسریع می‌کنیم، مشارکت‌های دولتی و خصوصی برای تحقق این امر ضروری است. آینده با انرژی‌های پاک باعث صرفه جویی در هزینه مصرف کنندگان و مشاغل آمریکایی و ایجاد شغل می‌شود<<.

 

هر سال، برنامه ENERGY STAR از گروه منتخبی از کسب و کارها و سازمان‌هایی که سهم برجسته‌ای در اقتصاد انرژی پاک داشته‌اند، تقدیر می‌کند. برندگان جایزه ENERGY STAR صنایع خود را در تولید، فروش محصولات، خانه‌ها، ساختمان‌ها، خدمات و استراتژی‌های مصرف بهینه انرژی رهبری می‌کنند. این تلاش ها برای مبارزه با بحران آب و هوا، حفاظت از سلامت عمومی و ایجاد یک آینده با انرژی پاک برای همه ضروری است.