تاپ خبر۲۴:رئیس اداره کل فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین گفت: با توجه به فراهم شدن زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری از ۱۶ تیر ماه امکان پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی از طریق خودپردازهای بانک سپه فراهم شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه: حسین صلواتی اظهار داشت: هموطنان گرامی […]

تاپ خبر۲۴:رئیس اداره کل فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین گفت: با توجه به فراهم شدن زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری از ۱۶ تیر ماه امکان پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی از طریق خودپردازهای بانک سپه فراهم شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه: حسین صلواتی اظهار داشت: هموطنان گرامی و مشتریان عزیز علاوه بر امکان پرداخت قبوض جرایم راهنمایی و رانندگی می توانند قبوض خدمات شهری، شهرداریهای تابعه کلانشهرها و آموزش و پرورش را نیز از طریق خودپردازهای بانک سپه پرداخت کنند.
وی گفت: بمنظور بهینه سازی عملیات پرداخت قبوض یاد شده منوی نام سازمان ها نظیر آب و برق و… در خودپردازهای بانک سپه حذف و با وارد نمودن شناسه های قبض و پرداخت، نام سازمان نمایش و پس از تائید مشتری قابل پرداخت می شود.
رئیس اداره کل فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین اظهار داشت: در راستای توسعه خدمات پرداخت و استفاده از ظرفیت کامل دستگاههای خودپرداز، گزینه های واریز به سازمانها (نظیر تأمین اجتماعی) در صفحه اصلی منوها و گزینه نیکوکاری با امکان واریز به مؤسسات محک، کهریزک، سپهر، عتبات عالیات و عتبات عالیات استان تهران (صحن حرم حضرت زهرا “س”) در صفحه سایر خدمات درج گردیده است.