تاپ خبر۲۴:پرداخت اقساط کلیه بانکهای عضو شتاب که شماره حساب تسهیلات آن از نوع شناسه حساب بانکی ایران ( شبا) باشد با استفاده از سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران نیز انجام می‌شود. این بانک به منظور افزایش دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری الکترونیکی  و کاهش سفرهای درون شهری و مراجعه به شعب، پرداخت اقساط تسهیلات […]

تاپ خبر۲۴:پرداخت اقساط کلیه بانکهای عضو شتاب که شماره حساب تسهیلات آن از نوع شناسه حساب بانکی ایران ( شبا) باشد با استفاده از سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران نیز انجام می‌شود.

این بانک به منظور افزایش دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری الکترونیکی  و کاهش سفرهای درون شهری و مراجعه به شعب، پرداخت اقساط تسهیلات بانک صادرات ایران و همچنین سایر بانکها از طریق بانکداری اینترنتی را فراهم کرد.

براساس این گزارش مشتریان برای پرداخت اقساط این بانک با استفاده از منوی «مشاهده و پرداخت اقساط درون بانکی» قادر به پرداخت اقساطی هستند که از بانک صادرات دریافت کرده‌اند و با وارد نمودن شماره تسهیلات و ورود به صفحه پرداخت، اقساط خود را پرداخت می‌کنند. همچنین اقساط دریافتی از سایر بانکها نیز پس از انتخاب حساب مبدا و درج شماره حساب تسهیلات مقصد که از نوع شناسه حساب بانکی ایران ( شبا) ‌باشد و همچنین درج مبلغ تسهیلات قابل پرداخت می‌باشد.

شایان ذکر است این بانک در پاسخ به همراهی و مشارکت مشتریان جشنواره‌ای تحت عنوان «جشنواره خدمات الکترونیکی» از اول شهریورماه تا پایان مهرماه برگزار و به استفاده‌کنندگان از خدمات نوین این بانک به قید قرعه و براساس امتیازات کسب شده جوایز ارزنده‌ای اهدا و از آنان تقدیر به عمل خواهد آورد. براساس دستورالعمل اعلام شده این بانک ضمن امتیازبندی استفاده کنندگان از خدمات الکترونیک نظیر؛ اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، پایانه‌های فروش و خودپرداز با انجام قرعه کشی جوایز ارزنده‌ای شامل: خودرو مگان، پژو ۲۰۷، تبلت، لپ تاپ، گوشی تلفن همراه هوشمند و هزاران جایزه نقدی را به برندگان اعطا نماید.

گفتنی است بانک صادرات ایران با افتتاح بیش از ۴۹ میلیون حساب سپهری، نصب بیش از ۳۸۰ هزار دستگاه پایانه فروش و راه‌اندازی ۳ هزار ۹۸۰ دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در پیشبرد اهداف کلان بانکداری الکترونیک در نظام بانک کشور داشته است.