تاپ خبر۲۴ : معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از آمادگی این بانک برای صدور کارت هدیه به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر در پیشخوان‌های شهرنت خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، غلامحسین تابش فر با اشاره به استقبال گسترده […]

تاپ خبر۲۴ : معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از آمادگی این بانک برای صدور کارت هدیه به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر در پیشخوان‌های شهرنت خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، غلامحسین تابش فر با اشاره به استقبال گسترده شهروندان از خدمات پیشخوان‌های شهرنت از نخستین روزهای تعطیلات سال نو گفت: در نخستین هفته تعطیلات نوروز، ۱۱۰۰ کارت بانکی برای مشتریان بانک شهر در پیشخوان‌های شهرنت صادر شد و  این بانک،  رکورد صدور کارت هدیه را در این مدت به خود اختصاص داد.

وی با اشاره به فرارسیدن سیزدهم رجب و میلاد حضرت علی(ع) افزود: به این مناسبت که به عنوان روز پدر نامگذاری شده است، پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر در کنار سایر خدمات بانکی، آمادگی دارد تا به صورت گسترده با صدور کارت هدیه در خدمت شهروندان باشد.  

به گفته تابشفر، تمامی پیشخوان‌های شهرنت در سراسر کشور در این ایام به صورت ویژه خدمات رسانی خواهند کرد و امیدواریم شهروندان در پایان تعطیلات از خدمات این بانک رضایت کافی داشته باشند.