تاپ خبر۲۴: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با بیان اینکه در آینده نزدیک امکان شارژ کارت‌های شهروندی توسط دستگاه‌ های کارتخوان بانک شهر در شیراز فراهم خواهد شد،گفت: بر اساس رایزنی‌های انجام شده به زودی شاهد ارائه خدمات شارژ کارت‌های شهروندی توسط دستگاه کارتخوان فروشگاه‌ها به همت بانک شهر خواهیم بود. به […]

تاپ خبر۲۴: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با بیان اینکه در آینده نزدیک امکان شارژ کارت‌های شهروندی توسط دستگاه‌ های کارتخوان بانک شهر در شیراز فراهم خواهد شد،گفت: بر اساس رایزنی‌های انجام شده به زودی شاهد ارائه خدمات شارژ کارت‌های شهروندی توسط دستگاه کارتخوان فروشگاه‌ها به همت بانک شهر خواهیم بود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،ناصر شمس با بیان اینکه بانک شهر در حوزه حمل و نقل عمومی خدمات شایانی را به شهرهای مختلف و بخصوص کلان شهرها ارائه داده است، اظهار داشت: امیدواریم حمایت های بانک شهر در این حوزه همانند سال گذشته ادامه یابد. وی با اشاره به استقبال شهروندان شیرازی از کارت های شهروندی، عنوان کرد:خوشبختانه با تعاملی که بین شهرداری شیراز و بانک شهر اتفاق افتاد؛ برای اولین بار در ۱۰ نقطه دستگاه‌های شارژ الکترونیکی اتوماتیک نصب شده است. شمس در پایان با تاکید بر اینکه در حال حاضر در ۴۰ جایگاه، شارژ الکترونیکی کارت های شهروندی توسط بانک شهر انجام می‌شود ، افزود: با گسترش خدمات بانک شهر، شهروندان برای شارژ کارت‌های شهروندی خود دیگر احتیاجی برای مراجعه حضوری به شعب نخواهد داشت.