تاپ خبر۲۴: امکان تهیه و خرید انواع کارت هدیه از طریق کیوسک های شهرنت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب مهیا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مسعود خاتونی، مدیر امور فناوری اطلاعات این بانک با بیان این مطلب اظهار کرد: با فعالیت های انجام […]

تاپ خبر۲۴: امکان تهیه و خرید انواع کارت هدیه از طریق کیوسک های شهرنت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب مهیا شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مسعود خاتونی، مدیر امور فناوری اطلاعات این بانک با بیان این مطلب اظهار کرد: با فعالیت های انجام شده، از هشتم مهرماه امکان تهیه و خرید انواع کارت هدیه با متن و طرح دلخواه ، از کیوسک های شهرنت بانک شهر توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب فراهم شده است.
خاتونی با تاکید بر اهمیت تسهیل در دسترسی شهروندان به خدمات بانکی خاطر نشان کرد: بانک شهر با شعار نوآوری در خدمت در یک سال اخیر اقداماتی مختلفی در این راستا انجام داده است که راه اندازی پیشخوان های شهرنت و دستگاه های خود بانک از مهم ترین گام هایی بوده که در این زمینه انجام شده است.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا با ارائه این خدمات، زمینه رضایت هرچه بیشتر شهروندان از خدمات بانکی بانک شهر، هرچه بیشتر فراهم شود.