تاپ خبر۲۴ :معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از توسعه زیر ساخت‌های لازم برای امکان استفاده از بن کارت مجازی در نمایشگاه کتاب برای دارندگان گوشی‌های با سیستم عامل اندروید و ios خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، غلامحسین تابش فر با بیان این‌که ازهفتم اردیبهشت ماه، تحویل […]

تاپ خبر۲۴ :معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از توسعه زیر ساخت‌های لازم برای امکان استفاده از بن کارت مجازی در نمایشگاه کتاب برای دارندگان گوشی‌های با سیستم عامل اندروید و ios خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، غلامحسین تابش فر با بیان این‌که ازهفتم اردیبهشت ماه، تحویل بن کارت‌ها از طریق مراجعه متقاضیان به شعب و یا شهرنت‌های سراسر کشور در حال انجام است، گفت: برای دریافت بن‌کارت‌ها به صورت فیزیکی، متقاضیان می‌بایست به شعبه انتخاب شده در زمان ثبت نام و یا یکی از شهرنت‌های سراسر کشوربا در دست داشتن مدارک هویتی مراجعه کنند و پس از انجام احرازهویت، بن کارت فیزیکی به ایشان تحویل خواهد شد. وی افزود: همچنین برای دریافت بن‌کارت به صورت مجازی نیز متقاضیان باید به شعبه انتخاب شده در زمان ثبت نام و یا یکی از شهرنت‌های سراسر کشور با در دست داشتن مدارک هویتی مراجعه کرده و پس ازانجام احراز هویت، بن کارت مجازی ایشان در نرم افزار همراه شهر درج خواهد شد ؛ همچنین برای استفاده از بن کارت مجازی بر روی پایانه‌های فروش نصب شده در ایام نمایشگاه نیز می‌بایست با مراجعه به وب سایت بانک شهر و دریافت آخرین نسخه نرم افزار همراه شهر نسبت به ثبت نام با شماره همراه خود که در زمان ثبت نام در سایت ارشاد اعلام کرده‌اند،اقدام کنند. معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر تصریح کرد: در این روش بن کارت مجازی مشتریان در نرم افزار همراه شهر بانکشهر، بخش NFC بارگذاری می‌شود که لازم است متقاضیان برای بهره مندی از این امکان، از تلفن همراه با سیستم عامل اندروید، ورژن حداقل۴٫۴ به بالا با قابلیت NFC استفاده کنند. به گفته وی، از مزایای این روش می‌توان به ساده بودن در استفاده، بدوننیاز به اینترنت در زمان انجام تراکنش اشاره کرد. تابش فر در ادامه خاطر نشان کرد: علاوه بر این روش، امکان استفاده از بن کارت مجازی برای آن دسته از متقاضیانی که تلفن همراه با سیستم عامل IOS (باتوجه به محدودیت این نوع از دستگاه‌ها) و یا تلفن همراه فاقد NFC دارند با استفاده از QR Code فراهم شده است. وی افزود: در این روش نیز بن کارت مجازی متقاضیان پس از احراز هوبت و صدور رمز، در نرم افزار آپ شرکت آسان پرداخت بارگذاری شده، سپس جهت انجام تراکنش با اسکن بارکدهای موجود برروی پایانه‌های نصب شده در نمایشگاه کتاب، امکان انجام تراکنش با استفاده از بستر اینترنت تلفن همراه فراهم خواهد بود.