تاپ خبر۲۴: مهندس مسیح قائمیان، با بیان این‌که هدف از راه‌اندازی دستگاه‌های خودبانک(VTM)، ارائه همه سرویسهای بانکی به صورت ۲۴ساعته است، اظهار کرد: امنیت بالا مهم‌ترین مزیت دستگاه‌های خودبانک شهر است. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، قائمیان در ادامه گفت: با استفاده از این دستگاه‌ها، نیازی به […]

تاپ خبر۲۴: مهندس مسیح قائمیان، با بیان این‌که هدف از راه‌اندازی دستگاه‌های خودبانک(VTM)، ارائه همه سرویسهای بانکی به صورت ۲۴ساعته است، اظهار کرد: امنیت بالا مهم‌ترین مزیت دستگاه‌های خودبانک شهر است.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، قائمیان در ادامه گفت: با استفاده از این دستگاه‌ها، نیازی به حضور فیزیکی در شعبه نیست و مشتریان می‌توانند در هر ساعت شبانه‌روز، خدمات بانکی مورد نیاز خود را دریافت کنند.
وی افزود: عملیات ساتنا، پایا و تمامی سرویس‌های دیگر، از طریق این دستگاه‌ها قابل ارائه هستند.
قائمیان ادامه داد: با استفاده از این دستگاه، مشتریان این امکان را دارند تا تایید صورتحساب خود را به صورت مهرشده دریافت کنند و این امکان در کنار سایر ویژگی‌ها مانند اسکن مدارک است.
مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین مواردی که در دستگاه‌های خودبانک پیش‌بینی شده است، مکانیزم امنیت آن است که با این شیوه، امکان اتصال به ثبت احوال وجود دارد تا صحت مدارک اشخاص نیز تایید شود.
به گفته قائمیان، از طریق دستگاه‌های خودبانک، امکان احراز هویت از طریق اثر انگشت نیز وجود دارد.
وی در ادامه از افزودن سیستم شناسایی چهره برروی این دستگاه‌ها خبر داد و گفت: به تازگی در دستگاه‌های خودبانک، ابزاری فعال شده است که از طریق شناسایی چهره به صورت سه بعدی و اسکن آن، هویت تشخیص داده می‌شود، به صورتی که حتی چهره گریم شده نیز شناسایی می‌شود.
مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر با بیان این ‌که همه عملیات در نظر گرفته شده، به ترتیب اجرایی خواهد شد، گفت: این پروژه در سه فاز تعریف شده است که فاز نخست آن طراحی سیستم، فاز دوم تایید سیستم و مرحله آخر، فعال شدن سیستم است.
وی با تاکید بر این ‌که با راه‌اندازی این دستگاه، شعار شهر تعطیل نیست بانک شهر، عملاً محقق شده است گفت: بعضی از این سرویس‌ها تا پایان سال جاری عملیاتی می‌شود و به ترتیب سایر سرویس‌ها نیز عملیاتی خواهد شد.