تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه گفت: طی تفاهم نامه همکاری بین بانک سپه و نیروی انتظامی، این بانک به کارکنان این نیرو و زیرمجموعه های آن قرض الحسنه ازدواج و تسهیلات خرد دیگر پرداخت می کند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، محمدکاظم چقازردی گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه گفت: طی تفاهم نامه همکاری بین بانک سپه و نیروی انتظامی، این بانک به کارکنان این نیرو و زیرمجموعه های آن قرض الحسنه ازدواج و تسهیلات خرد دیگر پرداخت می کند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، محمدکاظم چقازردی گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت محترم تدبیر و امید و نیز نقش آفرینی موثر نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور و سختی کار آنها در راستای خدمات رسانی شایسته به مردم شریف ایران، این بانک در تلاش است تا با امکانات در اختیار خود به ارائه خدمات بانکی با هدف تأمین نیازهای مالی این نیروها اقدام کند.
چقازردی با اظهار امیدواری نسبت به اینکه این تفاهم نامه بتواند در قالب ارائه تسهیلات، موجبات تأمین نیاز مالی پرسنل نیروی انتظامی را فراهم کند ، به تقدیر از این نیروها که در راستای حفظ امنیت کشور تلاش می کنند پرداخت .
وی اضافه کرد: امید است ارائه خدمات بانکی که به مدد این تفاهم نامه صورت می گیرد، بتواند پاسخی به گوشه ای از زحمات نیروی انتظامی تلاشگر باشد.
مدیرعامل بانک سپه با ذکر اهمیت و جایگاه نیروی انتظامی و هدف از تعامل بانک سپه با این نیرو، به تشریح زمینه های همکاری همچون اعطای وامهایی نظیر قرض الحسنه ازدواج و تسهیلات خرد دیگر پرداخت.
وی همچنین ضمن اشاره به خدمات بانک سپه به نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و با اشاره به حسن تعامل و همکاریهای دوسویه، از آمادگی بانک سپه برای ارائه خدمات بانکی و رفع نیازهای ضروری پرسنل تلاشگر نیروی انتظامی خبر داد.
دکتر ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی نیز در مراسم امضای تفاهم نامه فوق با اشاره به سابقه همکاری موثر بانک سپه و پلیس و نیز تشریح نزدیکی این دو مجموعه، به تشریح امنیت و اهمیت آن از منظر مقام معظم رهبری پرداخت.
وی ضمن تبیین ویژگیها و جایگاه پلیس در امنیت و ارتقای امنیت و فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی ، به تشریح لزوم و ضرورت رسیدگی به وضعیت معیشتی کارکنان و رفع دغدغه های آنها و نیز فرمایشات مقام معظم رهبری در این خصوص پرداخت.
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با تشریح زمینه های همکاری با بانک سپه، به ذکر اهداف نهایی این تعامل پرداخت.
وی همچنین با تقدیر از خدمات بانک سپه، از توسعه همکاریها با این بانک و تقویت مراوادت مالی و بانکی با آن خبرداد .
در این جلسه، سردار مقیمی رئیس پلیس آگاهی کشور نیز با تقدیر از بانک سپه و خدمات آن، گفت: بانک سپه در هفته نیروی انتظامی به تقدیر از خانواده شهدا و پلیس آگاهی پرداخت که خود از توجه ویژه این بانک به نیروهای خدوم انتظامی حکایت دارد.
اعضای هیأت مدیره بانک سپه نیز در این جلسه به بیان سخن پرداختند، پرتوافکنان عضو هیأت مدیره بانک با تشریح تاریخچه بانک سپه و خدمات این بانک و قابلیتها و پتانسیلهای این بانک گفت: بانک سپه آماده ارائه هرگونه خدمات بانکی به نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.
در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری بین بانک سپه و نیروی انتظامی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک سپه و نیز تنی چند از مدیران این بانک و همچنین دکتر سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی، سردار مقیمی رئیس پلیس آگاهی و جمعی از همراهان وی از جمله سرهنگ اعظمی معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا و قجاوند مدیرکل طرح حکمت بنیاد تعاون حضور داشتند.