تاپ خبر۲۴: بانک کشاورزی و شرکت صنایع شیر ایران ، روز یکشنبه ۲ اسفند تفاهم نامه ای برای توسعه همکاری های متقابل امضا کردند . به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این نشست دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک گسترش همکاری با شرکت صنایع […]

تاپ خبر۲۴: بانک کشاورزی و شرکت صنایع شیر ایران ، روز یکشنبه ۲ اسفند تفاهم نامه ای برای توسعه همکاری های متقابل امضا کردند .

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این نشست دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک گسترش همکاری با شرکت صنایع شیر ایران را مشارکت در تحقق امنیت غذایی کشور و موجب خرسندی دانست و گفت: ما در بانک کشاورزی معتقدیم صنعتی فکر کردن، صنعتی کار کردن و صنعتی بودن تنها راهی است که کشاورزی را به کسب و کاری سودده و دارای ارزش افزوده و امکان صادرات تبدیل میکند .

وی افزود: بانک کشاورزی به دلیل داشتن بدنه تخصصی قوی و دسترسی انحصاری به سیستم Core banking ، توانایی پشتیبانی و ارائه خدمات از نخستین مراحل تولید تا جزیی ترین مراحل توزیع را دارد و به زودی از سامانه ای الکترونیکی در این زمینه رونمایی خواهد شد.

در این جلسه همچنین علی رومی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع شیر ایران ، با اشاره به سهولت همکاری با بانک کشاورزی به دلیل ماهیت تخصصی آن، از امضای این تفاهم نامه و گسترش تعاملات با بانک کشاورزی اظهار خرسندی کرد .

شایان ذکر است بر اساس این قرارداد در صورت تجمع و رسوب حساب های بالغ بر ۴۰ شرکت وابسته به شرکت صنایع شیر ایران در بانک کشاورزی، این بانک نسبت به ارائه تسهیلات رفاهی، خدمات مالی ریالی، ارزی و الکترونیکی و پرداخت تسهیلات به این شرکت ها و کارکنان آن ها اقدام خواهد کرد.