تاپ خبر۲۴: بانک سینا و ۱۶ استانداری کشور در راستای حمایت از طرح های اشتغالزا، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، این تفاهم نامه در راستای سیاست ها و مسئولیتهای اجتماعی، رفع محرومیت و کمک به توسعه اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته کشور و کمک به […]

تاپ خبر۲۴: بانک سینا و ۱۶ استانداری کشور در راستای حمایت از طرح های اشتغالزا، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، این تفاهم نامه در راستای سیاست ها و مسئولیتهای اجتماعی، رفع محرومیت و کمک به توسعه اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته کشور و کمک به توانمند سازی مناطق در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل فی مابین “بانک سینا”، “بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی”، “بنیاد علوی”، “معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری” و “استانداری ها” به امضا رسید.
بر اساس این تفاهم نامه، طرح هایی که با اولویت اشتغالزایی و رفع محرومیت، توسعه مناطق کمتر توسعه یافته، ایجاد و حفظ اشتغال در بخش های کشاورزی، تولید صنعتی، خدمات و نظایر آن از سوی استانداری ها معرفی می شوند، مورد حمایت قرار می گیرد.
پرداخت تسهیلات موصوف از محل منابع داخلی بانک و با هدف تامین مالی تعدادی طرح در هر استان به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط و فعال در بخشهای اقتصادی توجیه دار و اشتغالزا در چارچوب ضوابط تعیین شده و بخشنامه های بانک صورت می پذیرد.
گفتنی است بانک سینا همچنین طی امضای تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مدد جویان تحت پوشش این کمیته اقدام می نماید.