تاپ خبر۲۴: تفاهمنامه همکاری بانک ملی ایران و سازمان نوسازی مدارس کشور با حضور محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران و مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور امضا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم که برات کریمی و غلامرضا […]

تاپ خبر۲۴: تفاهمنامه همکاری بانک ملی ایران و سازمان نوسازی مدارس کشور با حضور محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران و مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور امضا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم که برات کریمی و غلامرضا پناهی اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران و مسئولان سازمان نوسازی مدارس کشور حضور داشتند، حسین‌زاده اظهار داشت: بانک ملی ایران همسو با اهداف دولت تدبیر و امید در زمینه رفع محرومیت‌های آموزشی و کمک به توسعه مناطق محروم کشور با پرداخت مبلغ هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای ساخت ۴۰ مدرسه در مناطق روستایی و محروم کشور مشارکت داشته است.
مدیرعامل بانک ملی ایران افزود: اخیراً نیز عملیات احداث یک باب مدرسه ابتدایی در روستای سالم‌آباد استان بوشهر با مشارکت مالی بانک ملی ایران با مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان آغاز شده است.
حسین‌زاده ادامه داد: از نظر ما کار اصلی را آموزش و پرورش انجام می‌دهد چرا که وظیفه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم را برعهده دارد و بانک ملی ایران نیز با همه توان و با همه امکانات خود در خدمت نوسازی و ساخت مدارس قدم بر‌می‌دارد.
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور نیز در این نشست از اقدامات و تلاش‌های بانک ملی ایران در زمینه نوسازی و تجهیز مدارس کشور قدردانی کرد.