تاپ خبر۲۴: علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت ومعدن گفت: اولین قرارداد تامین مالی پساتحریم به مبلغ ١۵٠ میلیون دلار جهت خرید ١۵٠ هزار تن ریل راه آهن بین بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک هند امضا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت […]

تاپ خبر۲۴: علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت ومعدن گفت: اولین قرارداد تامین مالی پساتحریم به مبلغ ١۵٠ میلیون دلار جهت خرید ١۵٠ هزار تن ریل راه آهن بین بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک هند امضا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، افخمی که در مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران سخن می گفت افزود: در روزهای اخیر و همزمان با سفر رئیس جمهور چین به کشورمان قرارداد فاینانس برقی کردن قطار تهران – مشهد با این کشور به امضا رسیده است.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در جمع همکاران بانک مزبور بیان داشت : این بانک در نخستین روز اجرایی شدن برجام ١۴ فقره ال – سی به مبلغ ١٠٠ میلیون یورو را گشایش کرده است.
وی تصریح کرد: در دو سال گذشته بانک صنعت و معدن بیش از ١٠ میلیارد دلار برای طرح های صنعتی کشور ودر راستای ایجاد صنایع زیرساختی تامین اعتبار کرده که ۶ میلیارد دلار آن از محل خط اعتباری چین و بیش از ۴ میلیارد دلار آن از محل صندوق ذخیره ارزی بوده است.
افخمی با اشاره به دوران پساتحریم، این مرحله از تاریخ کشورمارا دورانی پرچالش توصیف کرد که باید درآن برای ساختن ایرانی توسعه یافته که بتواند نقش فعالی در عرصه بین المللی بازی کند و آسایش مردم درآن تامین شود تلاش کرد.
وی در ادامه سخنان خود از تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بانک، در کلیه فرایندها خبر داده و گفت : بی شک این موفقیت حاصل تلاش همه همکاران ما در بانک صنعت و معدن است.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را که در ماه آینده برگزار میشود مورد اشاره قرار داده و تاکید کرد: وظیفه همه ما این است که در این انتخابات شرکت کنیم و برای ساختن آینده کشورمان نقش آفرین باشیم.
گفتنی است در بخش دیگری از این مراسم ، نادر ابوالقاسمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک صنعت و معدن به تشریح نحوه برگزاری جشنواره فرهنگی – ورزشی ، که به مناسبت دهه فجر در این بانک برگزار شد پرداخته و کار منسجم و انگیزه همکاران را عامل موفقیت آن برشمرد.