تاپ خبر۲۴:به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی به نقل از ایلنا، حضور دکتر روحانی در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش سازمان تأمین اجتماعی در محله کارگر نشین خلیج فارس تهران و عزاداری در جمع کارگران و بازنشستگان با حاشیه‌های جالبی همراه بود. امسال روحانی با کارگران عزاداری کرد دکتر روحانی هنگام حضور […]

تاپ خبر۲۴:به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی به نقل از ایلنا، حضور دکتر روحانی در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش سازمان تأمین اجتماعی در محله کارگر نشین خلیج فارس تهران و عزاداری در جمع کارگران و بازنشستگان با حاشیه‌های جالبی همراه بود.
امسال روحانی با کارگران عزاداری کرد
دکتر روحانی هنگام حضور در بخش‌های بستری این بیمارستان به سخنان و درددل‌های بیماران با دقت گوش داد و برای رفع مشکلات آنان دستوراتی صادر کرد.

دکتر روحانی را در این بازدید دکترعلی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دکتر نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهوری، دکتر فریدون، دستیار ویژه رئیس جمهور، دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، دکتر عباس کبریایی زاده، رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و نمایندگان تشکل های کارگری و بازنشستگی همراهی می‌کردند.

رئیس جمهور هنگام عیادت از بیماران بستری در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش در بین آنان شال سیاه توزیع کرد.

دکتر روحانی در ایستگاه پرستاری یکی از بخش‌های بستری بیمارستان فیاض بخش از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی پرستاران و کادر درمانی در ارائه خدمات به بیماران قدردانی کرد.

رئیس جمهور پس از استماع گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر گسترش و ارتقاء خدمات به کارگران و مستمری بگیران تأکید کرد و خواستار تسریع در اجرای طرح توسعه این بیمارستان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بیمارستان‌های کشور شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این بازدید دستوراتی را برای ارتقاء خدمات به کارگران و بازنشستگان صادر کرد.

رئیس جمهور هنگام عزاداری در محله کارگر نشسن خلیج فارس کودکان، نوزادان و مادران را مورد تفقد قرار داد و به ابراز احساسات عزاداران حسینی پاسخ داد.

کارگران و بازنشستگان در دیدار با رئیس جمهور از دولت تدبیر و امید برای به سرانجام رساندن مذاکرات هسته‌ای تقدیر و تشکر کردند.

عزاداران حسینی نماز ظهر عاشورا را در مقابل بیمارستان فیاض بخش به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی اقامه کردند.