تاپ خبر۲۴: خدمات متنوع قابل ارائه از طریق تلفنبانک سینا و امکان انجام این خدمات در ساعات مختلف شبانه روز، رشد تراکنش های این سامانه را به همراه داشته است. طبق بررسی صورت گرفته، تراکنش های انجام شده از طریق این درگاه در پایان آبان ماه در مقایسه با ماه قبل از آن بیش از […]

تاپ خبر۲۴: خدمات متنوع قابل ارائه از طریق تلفنبانک سینا و امکان انجام این خدمات در ساعات مختلف شبانه روز، رشد تراکنش های این سامانه را به همراه داشته است.

طبق بررسی صورت گرفته، تراکنش های انجام شده از طریق این درگاه در پایان آبان ماه در مقایسه با ماه قبل از آن بیش از ۹۴ درصد رشد داشته و این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن رشد ۴۳ درصدی را شاهد بوده است.
در دسترس بودن و سهولت انجام خدمات با استفاده از تلفنبانک، می تواند زمینه ساز اقبال به این سامانه باشد. با تلفنبانک سینا و شماره گیری ۸۲۴۸۷-۰۲۱ خدمات متنوعی چون اطلاع از موجودی، اطلاع از صورتحساب به صورت شنیداری و دریافت آن از طریق فکس، پرداخت قبض، انتقال وجه، عملیات تسهیلات، عملیات چک، مسدود کردن کارت، عملیات تغییر رمز، اطلاع از شماره شبا، امکان خرید شارژ آنی تلفن همراه و عملیات مربوط به کارت اعتباری را انجام داد. کاربرانی که تلفنبانک خود را فعال کرده اند، امکان ورود به سامانه را از طریق شماره کارت، شماره سپرده، نام کاربری، شماره مشتری یا به عنوان مهمان دارا هستند.