تاپ خبر۲۴: در راستای توسعه بانکداری الکترونیک، پیشخوان‌ شهرنت بانک شهر در محدوده پایتخت راه‌اندازی شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک شهر، با گسترش پیشخوان‌های شهرنت این بانک، نخستین پیشخوان اطراف تهران در میدان شهر میگون راه اندازی شد. بر این اساس، این پیشخوان‌ که مجهز به دستگاه شعب الکترونیکی(خودبانک) است، […]

تاپ خبر۲۴: در راستای توسعه بانکداری الکترونیک، پیشخوان‌ شهرنت بانک شهر در محدوده پایتخت راه‌اندازی شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک شهر، با گسترش پیشخوان‌های شهرنت این بانک، نخستین پیشخوان اطراف تهران در میدان شهر میگون راه اندازی شد.
بر این اساس، این پیشخوان‌ که مجهز به دستگاه شعب الکترونیکی(خودبانک) است، قابلیت ارائه هشت سرویس بانکی به شهروندان را دارد.
شعب الکترونیکی بانک شهر به منظور دریافت خدمات بانکی برای شهروندان در این منطقه راه‌اندازی شده و خدماتی نظیر: افتتاح حساب، انتقال وجه داخلی بین سپرده‌های بانک شهر، اعلام مفقودی و مسدودی کارت و مسدود کردن اینترنت‌بانک و همراه‌بانک، اعلام موجودی حساب، پرداخت اقساط تسهیلات از محل سپرده مشتری و همچنین صدور کارت هدیه از جمله سرویس‌های فعال در شعب الکترونیکی بانک شهر است.
گفتنی است این پیشخوان در میدان اصلی میگون، بین فشم و شمشک و مشرف به این جاده در ارتفاعات البرز مرکزی یکی از مهم‌ترین مراکز جذب توریست، جانمایی شده است.