تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک شهر از افزایش ۴۰ درصدی منابع این بانک در سال ‌۹۵ خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با اشاره به اقدامات انجام شده طی سال‌های اخیر اظهار کرد: سال۹۳ معتقد بودیم که در مدت کوتاهی جزو بانک‌های برتر می‌شویم که با تحقق […]

تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک شهر از افزایش ۴۰ درصدی منابع این بانک در سال ‌۹۵ خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با اشاره به اقدامات انجام شده طی سال‌های اخیر اظهار کرد: سال۹۳ معتقد بودیم که در مدت کوتاهی جزو بانک‌های برتر می‌شویم که با تحقق آن، امروز ادعا داریم از بزرگ‌ترین بانک‌های کشور خواهیم شد.
پورزرندی با بیان این‌که سال۹۴، سال بسیار سختی در نظام بانکی بود و در بسیاری از گفتمان‌ها علت رکود سیستم اقتصادی کشور را عملکرد بانک‌ها می‌دانستند، افزود: واقعیت این است که منابع باید برای خدمات استراتژیک هزینه شوند و در این راستا بانک شهر تا کنون اقدامات زیادی را انجام داده، به طوری ‌که امروز ۹۱درصد منابع این بانک را شهروندان تامین می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: با روحیه جهادی که از ابتدای سال در مجموعه بانک شهر حاکم بود، امیدواریم منابع این بانک، امسال به بیش از ۴۰درصد نسبت به سال قبل افزایش و شاخص‌های مالی آن نیز بهبود یابد.
پورزرندی در ادامه با تاکید بر اهمیت شهرنت‌ها در جلب رضایت شهروندان تصریح کرد: در سال‌ جاری تعداد شهرنت‌ها به ۳۵۰دستگاه افزایش خواهد یافت و همچنین برنامه‌ریزی شده است تا ۵۰درصد شهرنت‌ها نیز مجهز به دستگاه “خودبانک” شود.