تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه گفت: بانک سپه درکنارتوجه و کمک به روند توسعه پروژه های بزرگ ملی و اشتغالزا، افزایش مراودات با عموم مردم  را هدف خود قرار داده است. سید کامل تقوی نژاد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن بیان مطلب فوق، بانک سپه را بانک مردم خواند و […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه گفت: بانک سپه درکنارتوجه و کمک به روند توسعه پروژه های بزرگ ملی و اشتغالزا، افزایش مراودات با عموم مردم  را هدف خود قرار داده است.
سید کامل تقوی نژاد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن بیان مطلب فوق، بانک سپه را بانک مردم خواند و افزود: با توجه به اهمیت اشتغالزایی به ویژه در مناطق محروم کشور، بانک سپه با کمک به تولید کنندگان در توسعه طرحهای صنعتی و کشاورزی این مناطق نقش موثری داشته است.
رییس هیات مدیره بانک سپه ضمن اشاره به افزایش اختیارات مدیریت شعب مناطق بانک سپه در کشور برای تسریع و تسهیل خدمات رسانی گفت: ۸۰ درصد منابع و ۱۰۰ درصد مبالغ حاصل از وصول مطالبات معوق استانها در جهت توسعه همان استان به مصرف می رسد.
تقوی نژاد با بیان اینکه تاسیس بانک سپه اولین گام استقلال اقتصادی مردم ایران بوده است افزود: این بانک از زمان تاسیس در برهه های مختلف از جمله دفاع مقدس و درتوسعه بخشهای اقتصادی در کنار مردم بوده و واسطه حضور مستقیم و حمایتی، قدمهای موثری در جهت توسعه کشور برداشته است.
وی ضمن اشاره به تسریع روند خدمات رسانی بانک سپه تصریح کرد: این بانک در راستای کمک به توسعه کشور علاوه برتسهیلات اعطائی از محل صندوق توسعه ملی حدود۱۰۰هزار میلیارد ریال تسهیلات جدید از منابع داخلی در سال جاری به مردم پرداخت کرد.
مدیرعامل بانک سپه اظهار داشت: برای توسعه سدها، نیروگاهها و شبکه های آبیاری بانک سپه در چند سال اخیر ۳۰هزار میلیارد ریال کمک در قالب فروش اوراق مشارکت به دولت پرداخت کرده است.

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از عملکرد مطلوب بانک سپه در حمایت از بخش کشاورزی
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در این دیدار از کلیه کارکنان سیستم نظام بانکی خواست ضمن رعایت مسائل، موازین شرعی و اسلامی در رفع مشکلات مردم تلاش بیشتری کنند.
حجت الاسلام و المسلمین غلامعلی نعیم آبادی حمایت برخی بانک ها به ویژه بانک سپه از اقشار آسیب پذیر و محروم را درخشان خواند و افزود: بانکها به واسطه کمک به بخش تولید نقش مهمی در اشتغال زایی ، جلوگیری از خروج ارز و رونق اقتصادی استانها ایفا می کنند.
امام جمعه بندر عباس ضمن تاکید برحمایت وزارتخانه ها، سازمانها و نهادها از تولید داخلی تصریح کرد: برای کمک به بخش تولید و بهبود معیشت مردم نقش آفرینی نظام بانکی کافی نیست باید همه مسئولان در قبال تولید و اشتغال احساس مسئولیت کنند.
حجت الاسلام و المسلمین نعیم آبادی بانک سپه را بانک ام البنوک خواند و افزود: اولین بانک ایرانی به واسطه نزدیک به یک قرن قدمت و خدمات رسانی به هموطنان، بعنوان مادر بانکها در کشور مطرح است.
امام جمعه بندر عباس ضمن تقدیر از بانک سپه به خاطر حمایت از بخشهای مختلف اقتصادی به ویژه کشاورزی خاطر نشان کرد: کمک این بانک به اجرای طرحهای مختلف کشاورزی به خصوص طرح خرید تضمینی محصولات کشاورزی جای تقدیر دارد چون اجرای چنین طرحها به اشتغالزائی، تولید و محرومیت زائی در کشور کمک می کند.