پنج شنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸

افزایش سه تا ۵ برابری بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های کتاب استانی با خدمات بانک شهر

افزایش سه تا ۵ برابری بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های کتاب استانی با خدمات بانک شهر

تاپ خبر۲۴: معاون شعب و بازاریابی بانک شهر با اشاره به استقبال شهروندان از نمایشگاه‌های کتاب استانی، گفت: با خدمات ارائه شده از سوی بانک شهر، بر اساس آمار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حضور مردم در نمایشگاه‌های کتاب استانی، امسال سه تا ۵ برابر نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، معاون شعب و بازاریابی این بانک با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب استان گیلان گفت: این نمایشگاه از ۱۲ تا ۱۷ مهرماه در شهر رشت برگزار می‌شود و به لحاظ وسعت نمایشگاه، چهارمین نمایشگاه کشور است.
وی افزود: در این نمایشگاه شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال یارانه وزارت ارشاد اختصاص یافته است که به صورت کارت یک میلیون ریالی و ۵۰۰ هزارریالی در میان بازدید کنندگان توزیع می‌شود.
محمد کیائی خاطر نشان کرد: کارت‌های یک میلیون ریالی ویژه اساتید و دانشجویان مقطع دکترا به بالا و بن کارت‌های ۵۰۰ هزار ریالی به عموم شهروندان تا مقطع تحصیلی فوق لیسانس اختصاص می‌یابد.
معاون شعب و بازاریابی بانک شهر تصریح کرد: همچنین به منظور تسهیل در دریافت خدمات بانکی شهروندان، یک دستگاه خود بانک(vtm) و همچنین دو دستگاه وب کیوسک و خود دریافت نیز در این نمایشگاه نصب شده است که همزمان با آغاز کار ساعت نمایشگاه از ۸ صبح تا ۲۳ به بازدیدکنندگان خدمات می‌دهد.
کیائی افزود: همچنین برای افرادی که قادر به حضور در نمایشگاه نیستند، از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۱۴ کتابفروشی در سطح شهر معرفی شده است که همزمان با ایام نمایشگاه تا یک هفته بعد از آن می‌توانند با بن کارت‌های نمایشگاه از آن خرید کنند.
وی با اشاره به استقبال شهروندان در استان‌های مختلف از نمایشگاه کتاب، خاطر نشان کرد: با خدمات ارائه شده از سوی بانک شهر، بر اساس آمار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حضور مردم در نمایشگاه‌های کتاب استانی، امسال سه تا ۵ برابر نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.
کیائی در ادامه با تاکید بر نقش مطالعه در بهبود زندگی افراد، ابراز امیدواری کرد تا با خدماتی که از سوی بانک شهر در این نمایشگاه‌‌ها ارائه می‌شود، شاهد افزایش سرانه مطالعه در استان‌های مختلف کشور باشیم.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۰ ب.ظ

دیدگاه