تاپ خبر۲۴: در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، ضمن افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک سینا، تاریخ کارتهای منقضی شده مشتریان بانک در تیرماه جاری برای یک سال دیگر به صورت خودکار تمدید شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، به […]

تاپ خبر۲۴: در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، ضمن افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک سینا، تاریخ کارتهای منقضی شده مشتریان بانک در تیرماه جاری برای یک سال دیگر به صورت خودکار تمدید شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، به منظور کاهش مراجعات به شعب و عدم جابه جایی وجوه نقد، سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و درون بانکی از طریق درگاه های اینترنتی، کیوسک و خودپرداز در بانک سینا از مبلغ ۳۰ میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدا هر کارت به ۶۰ میلیون ریال افزایش یافت.
همچنین به منظور تسهیل در استفاده مشتریان گرامی از درگاه های غیرحضوری، تاریخ انقضای کارت نقدی مشتریان بانک سینا در تیرماه ۱۳۹۹ برای دارندگان شماره موبایل معتبر در سیستم بانک، به مدت یکسال تمدید شد.
گفتنی است پیشتر این بانک طبق دستورالعمل های صادره بانک مرکزی به جهت رفاه حال مشتریان گرامی، نسبت به افزایش انتقال وجه تا سقف مجاز اعلام شده و نیز تمدید کارت ها در ماه های گذشته اقدام کرده بود.