تاپ خبر۲۴: معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از افزایش ساعات کاری شعب منتخب این بانک در ایام برگزاری بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، محمد کیایی، با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به برگزاری بیست و […]

تاپ خبر۲۴: معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از افزایش ساعات کاری شعب منتخب این بانک در ایام برگزاری بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، محمد کیایی، با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به برگزاری بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب و اهمیت بهبود روند خدمت‌رسانی و افزایش میزان رضایت مشتریان، ساعات کاری شعب منتخب بانک شهر در این ایام افزایش یافت.
وی افزود: در این خصوص، ساعات کاری تمامی شعب منتخب مناطق سه‌گانه تهران و همچنین شعب منتخب استان‌های قم و البرز، از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت، در روزهای عادی از ساعت ۷٫۳۰ تا ۱۸ و در روزهای تعطیل(پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت، جمعه ۱۷ اردیبهشت و همچنین روز ۲۴ اردیبهشت) از ساعت ۹ تا ۱۷ خواهد بود.
به گفته معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر، در این روزها، همه این شعب موظف هستند تا با حضور یکی از مسئولان، اعم از رئیس یا معاون و یک نفر متصدی امور بانکی، پاسخگوی مراجعان باشند.