تاپ خبر۲۴ :حداقل مانده حساب های قرض الحسنه پس انداز دربانک پارسیان برای شرکت در قرعه کشی از ۲۰۰ هزار ریال به ۵۰۰ هزار ریال افزایش یافت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک پارسیان، حداقل مانده حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی جهت شرکت در قرعه کشی و همچنین روش امتیاز دهی به کلیه […]

تاپ خبر۲۴ :حداقل مانده حساب های قرض الحسنه پس انداز دربانک پارسیان برای شرکت در قرعه کشی از ۲۰۰ هزار ریال به ۵۰۰ هزار ریال افزایش یافت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک پارسیان، حداقل مانده حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی جهت شرکت در قرعه کشی و همچنین روش امتیاز دهی به کلیه سپرده گذاران قرض الحسنه پس انداز ریالی بانک، تغییر کرده است.
بنابراین گزارش،حداقل مانده حساب های قرض الحسنه پس انداز برای شرکت در قرعه کشی از ۲۰۰ هزار ریال به ۵۰۰ هزار ریال افزایش یافته است.
همچنین به شرط تکمیل موجودی تا حداقل مانده ۵۰۰ هزار ریال، یک امتیاز به ازای هر ۱۰۰ هزار ریال محاسبه می شود و به ازای هر ۱۰۰ هزار ریال، یک امتیاز بیشتر برای شرکت در قرعه کشی به سپرده گذار تعلق خواهد گرفت.
براین اساس، از سپرده گذاران محترم بانک دعوت می شود برای شرکت در قرعه کشی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان در سال ۹۶، نسبت به تکمیل موجودی حساب خود تا حداقل۵۰۰ هزار ریال و افزایش موجودی و کسب امتیاز بیشتر اقدام فرمایند و علاوه بر مشارکت در مسوولیت های اجتماعی بانک، انجام امور خیریه، خداپسندانه و انسان دوستانه، کمک به خانوارهای کم درآمد، رفع نیازها و تامین وام ازدواج جوانان و… از جوایز قرعه کشی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان بهره مند شوند.