تاپ خبر۲۴: مدیر امور بازاریابی بانک شهر از افزایش بازدیدکنندگان و تعداد تراکنش ها در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ،حسین ابوحمزه با بیان این مطلب افزود: متقاضیانی که بن کارت های خود را در این دوره از نمایشگاه […]

تاپ خبر۲۴: مدیر امور بازاریابی بانک شهر از افزایش بازدیدکنندگان و تعداد تراکنش ها در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ،حسین ابوحمزه با بیان این مطلب افزود: متقاضیانی که بن کارت های خود را در این دوره از نمایشگاه استفاده نکرده اند می توانند دربازه زمانی که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد، اقدام به گرفتن قدرالسهم خود از خودپرداز های بانک شهر کنند.

وی تصریح کرد: همچنین این افراد می توانند از طریق دستگاه های کارتخوان وابسته به شبکه شتاب، قدرالسهم بن کارت های خود را خرید کنند.

ابوحمزه با اشاره به اینکه تا بعد از ظهر روز نهم در حدود سه میلیون نفر از نمایشگاه سی ام بازدید کرده اند، تصریح کرد: آمار فروش نیز به نسبت سال قبل افزایش چشمگیری داشته است و حدود ۱۵ درصد، افزایش فروش را به نسبت سال گذشته داشته ایم .

وی خاطرنشان کرد: همچنین تعداد تراکنش ها نیز ۱۵ در صد به نسبت سال قبل افزایش داشته است.

ابوحمزه با اشاره به رضایتمندی ناشران و بازدیدکنندگان از خدمات بانک شهر در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت ، گفت:حتی در نظر سنجی هایی که توسط وزارت ارشاد انجام شد نیز ناشران رضایت کامل خود را از بانک شهر اعلام کردند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی در سال جدید با عاملیت بانک شهر ، عنوان کرد: چند روز پس از اختتامیه نمایشگاه کتاب تهران، برنامه ریزی ها برای برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی آغاز می شود.

ابوحمزه در ادامه با اشاره به استقبال چشمگیر هموطنان از نمایشگاه های کتاب استانی ، افزود:امیدواریم از ابتدای شهریورماه شاهد برگزاری این نمایشگاه ها باشیم که به طور حتم، به روز ترین خدمات بانکی در آنها ارایه خواهد شد.