تاپ خبر۲۴: با حضور مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر۵۰۵۰ واحد مسکن مهر که با استفاده از تسهیلات بانک مسکن ساخته شده اند؛ به بهره‌برداری رسید. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در این مراسم مهرآبادی طی سخنانی با اشاره به موفقیت استان سیستان و بلوچستان در […]

تاپ خبر۲۴: با حضور مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر۵۰۵۰ واحد مسکن مهر که با استفاده از تسهیلات بانک مسکن ساخته شده اند؛ به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در این مراسم مهرآبادی طی سخنانی با اشاره به موفقیت استان سیستان و بلوچستان در طرح مسکن مهر، از تعامل و همراهی بانک مسکن در اجرای طرح مسکن مهر قدردانی کرد.
بر اساس این گزارش، این واحدها به صورت همزمان در شهرهای زاهدان، خاش، سراوان، زابل، سوران، مهرستان و شهر جدید رامشار مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
این گزارش حاکی است؛برای ساخت این تعداد واحدها دو هزار و ۵۲۰ میلیارد ریال هزینه شده که ۵۰ درصد آن سهم متقاضی و باقیمانده نیز از محل تسهیلات مسکن مهر توسط بانک مسکن و سایر بانک‌های عامل پرداخت شده است.
شایان ذکر است، با بهره‌برداری از پنج هزار و ۵۰ واحد مسکونی در سیستان‌وبلوچستان با احتساب واحدهای قبلی، تاکنون ۱۹ هزار و ۱۷ واحد در سطح استان افتتاح و بهره‌برداری شده و چهار هزار و ۳۷۰ واحد مسکن مهر نیز باقی مانده که درحال ساخت است.