تاپ خبر۲۴: با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی مجتمع ۵۲۰ واحدی مسکن مهر «رضوان» کرمانشاه که با استفاده از تسهیلات بانک مسکن ساخته شده است؛ افتتاح شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مسکن،در مراسم افتتاح این پروژه از تلاش مسوولان و کارکنان بانک مسکن در تکمیل این پروژه و خانه دارکردن […]

تاپ خبر۲۴: با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی مجتمع ۵۲۰ واحدی مسکن مهر «رضوان» کرمانشاه که با استفاده از تسهیلات بانک مسکن ساخته شده است؛ افتتاح شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مسکن،در مراسم افتتاح این پروژه از تلاش مسوولان و کارکنان بانک مسکن در تکمیل این پروژه و خانه دارکردن مردم قدردانی شد.
بهروز اندایش، مدیر شعب بانک مسکن در استان کرمانشاه در حاشیه مراسم افتتاح این مجتمع در شهرک فرهنگیان کرمانشاه گفت: برای ساخت هر واحد از مجتمع رضوان۳۰۰ میلیون ریال از محل خط اعتباری مسکن مهر پرداخت شده است.
وی با بیان این مطلب که قرارداد ساخت مجتمع رضوان در سال ۹۱ منعقد و تاریخ سررسید و فروش اقساطی آن نیز از بهمن‌ماه سال‌جاری و همزمان با دهه فجر آغاز شده است افزود:تقریباً همه واحدهای این مجتمع قسط‌بندی شده است.