تاپ خبر۲۴:بانک پارسیان به منظور توسعه شبکه شعب و تسهیل در خدمت دهی به مشتریان و نیز در راستای مشتری محوری و تامین رضایت بیشتر ذی‌نفعان، ۵ شعبه جدید را به طور همزمان در شهرستان ها افتتاح کرد. با آغاز به کار این ۵ شعبه تعداد شعب این بانک به دویست و نود و چهار […]

تاپ خبر۲۴:بانک پارسیان به منظور توسعه شبکه شعب و تسهیل در خدمت دهی به مشتریان و نیز در راستای مشتری محوری و تامین رضایت بیشتر ذی‌نفعان، ۵ شعبه جدید را به طور همزمان در شهرستان ها افتتاح کرد. با آغاز به کار این ۵ شعبه تعداد شعب این بانک به دویست و نود و چهار شعبه رسید.
شعبه امام خمینی قم، خمینی شهر اصفهان، صفاییه یزد ، بلوار خزر ساری و بابا طاهر همدان از جمله شعب جدید بانک پارسیان در شهرستان ها هستند که با شروع به کار این شعب دسترسی مشتریان گرامی به خدمات این بانک در شهرهای مذکور بیش از پیش تسهیل شد.
بانک پارسیان درحال حاضر با ۱۵۹شعبه دایر در تهران و۱۳۴شعبه در شهرستان ها و مجموع ۲۹۳شعبه در سراسر کشور و یک شعبه برون مرزی در شهر بغداد کشور عراق، با انواع خدمات بانکی مدرن در خدمت هموطنان ارجمند است.
بانک پارسیان درآغاز دهه دوم فعالیت خود توانسته است با تحقق مشتری مداری و بهره‌مندی از سرمایه انسانی متخصص و مجرب و پیاده‌سازی روش‌های نوین بانکداری، در جایگاه بانکداری مدرن ملی و بین المللی روز دنیا قرار گرفته و همچنان در قله بانکداری خصوصی بدرخشد.