تاپ خبر24: همراه اول در راستای مسوولیت اجتماعی خود در قبال آموزش و پرورش و تربیت نسل‌های آینده، در طراحی، ساخت و اجرای پروژه مدرسه هفت کلاسه شادگان مشارکت کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، آیین افتتاحیه و بهره برداری رسمی از دبستان هفت کلاسه پسرانه راه ایمان شادگان با حضور اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه شهر اهواز، سرهنگ اسکندر جماشیانی فرمانده انتظامی شادگان و سرهنگ علی فرحانی فرمانده سپاه شادگان و با حمایت همراه اول برگزار شد.

این مدرسه که به سبک ماژولار و قابل انتقال توسط موسسه خیریه راه ایمان و با حمایت همراه اول و خیرین در روستای آلبوناظر شهرستان شادگان استان خوزستان ساخته و تجهیز شده است، در نوع خود جزو سازه های سریع و چابک از منظر احداث به شمار می رود که فعالیت های عمرانی در آن با کاهش حداکثری مواجه شده است.

نیاز حداقلی به نیروهای متخصص و کارگر به نسبت مراکز سازه ای که تمایل بیشتر خیرین برای مشارکت را نیز به دنبال دارد، از جمله ویژگی های دیگر در پیشبرد این پروژه بود.

با توجه به اهمیت آموزش و پرورش و تربیت نسل های آینده که یکی از محورهای مورد توجه مجموعه های پیشرو در توسعه پایدار جامعه به حساب می آید، همراه اول تاکنون با اهدای کانتینرهای مورد نیاز، در ساخت ۱۲ مدرسه کانتینری در سطح کشور مشارکت داشته است.

در واقع تربیت کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان اصلی کشور، سرفصل بسیار مهمی است که با توجه به نقش زیرساختی آن در رشد جامعه، پیشران بسیاری از فعالیت های مسوولیت اجتماعی نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور بوده است.

همراه اول با این نگاه، سعی کرده است که در همه لحظات در کنار نظام آموزشی کشور قرار داشته باشد و نقش حامی را برای مسوولان، معلمان و دانش آموزان ایفا کند که این همراهی بنابر شرایط کشور، در هر زمان رنگ و بویی تازه داشته است.