تاپ خبر24: فاز اول بیمارستان دیجیتال با استانداردهای جهانی، همراه با 4 پروژه بیمارستانی دیگر شامل بازتوانی قلبی، آزمایشگاه تشخیص مولکولی بیماری سل، بخش برونکوسکوپی و مرکز پایش سلامت و بهداشت همکاران در محل بیمارستان بانک ملی ایران توسط دکتر ابوالفضل نجارزاده، مدیرعامل این بانک افتتاح شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، در مراسم افتتاح طرح‌های فوق، حسن مونسان عضو هیات مدیره و معاون امور شعب، صمد عزیزنژاد  عضو هیات مدیره، دکتر حمید جمالی رئیس بیمارستان، اعضای هیات‌مدیره و هیات امنای بیمارستان و نمایندگانی از وزارت بهداشت و آزمایشگاه‌های مرجع این وزارتخانه حضور داشتند.

پس از افتتاح ۵ طرح‌ بیمارستانی مذکور، دکتر نجارزاده، طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از پزشکان ، رئیس بیمارستان و همکاران بانک ملی ایران در راستای اجرای ۵ پروژه بسیار خوب بیمارستانی برای تسهیل خدمات‌رسانی به همکاران بانک ملی و سایر بیماران و مراجعان، گفت: نهایت قدردانی را از این همکاران بابت ارایه خدمات متناسب و متنوع بیمارستانی مطلوب دارم.

دکتر نجارزاده با تاکید بر جایگاه ویژه بانک ملی ایران  در سیستم بانکداری و اقتصاد کشور، تصریح کرد: بر همین اساس باید نگاه‌ ویژه‌ای به کارکنان و نیروی انسانی این بانک و بیمارستان وجود داشته باشد و به طور حتم دغدغه‌های همکاران‌مان بخصوص در بخش پزشکی و درمانی بیش‌تر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی پایش بهداشت و سلامت همکاران بانک ملی ایران را وظیفه و دغدغه اصلی خود دانست و گفت: ما باید شرایطی را فراهم کنیم که همواره سلامت پرسنل این بانک مورد رصد و پایش مستمر و مداوم قرار گیرد.

دکتر نجارزاده، نیروی انسانی را ارزشمندترین دارایی بانک ملی ایران برشمرد و افزود: موضوع سلامت جسم و روان همکاران‌مان، اهمیت بسزایی دارد و نقش مهمی نیز روی عملکرد همکاران ایفا می‌کند. بنابراین در بخش سلامت و بهداشت نیروی انسانی باید از مرحله حرف به عمل برسیم و خوشبختانه طرح‌هایی که امروز افتتاح شدند، نخستین گام برای عمل به گفته‌هایمان است که قطعا با  تلاش ریاست بیمارستان و دیگر همکاران در بخش پزشکی و درمانی با  برنامه‌ریزی منسجم تر  و هدفمند انجام خواهد شد.

وی افزود: باید تمامی امکانات، تجهیزات و مقررات برای دعوت و حضور پزشکان متخصص و متبحر بیش‌تر در بیمارستان بانک ملی ایران فراهم کنیم و این مرکز درمانی را به روزهای اوج بازگردانیم.

در ادامه این مراسم، دکتر حمید جمالی، رئیس بیمارستان بانک ملی ایران ضمن تشکر ویژه از دکتر نجارزاده و اعضای هیات‌مدیره بانک ملی و هیات همراه، از حمایت‌های ایشان قدردانی کرد و توضیحات مختصری را در باره ۵ پروژه بیمارستانی افتتاح شده، ارایه کرد.