تاپ خبر۲۴:در مراسمی که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور جهانگیری، معاون اول رییس جمهور ، نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت ، بطحایی ، معاون بانکداری صنایع کوچک و متوسط بانک صنعت و معدن و صادق‌نیا سرپرست شعب استان قم این بانک برگزار شد طرح‌های صدرا الکترو مهبد، راد صانع هیدج […]

تاپ خبر۲۴:در مراسمی که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور جهانگیری، معاون اول رییس جمهور ، نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت ، بطحایی ، معاون بانکداری صنایع کوچک و متوسط بانک صنعت و معدن و صادق‌نیا سرپرست شعب استان قم این بانک برگزار شد طرح‌های صدرا الکترو مهبد، راد صانع هیدج (آتی) و نورد لوله قائم که با تامین مالی بانک صنعت و معدن به اجرا درآمده اند، مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

شرکت صدرا الکترو مهبد با هدف تولید سود سوزآور، آب ژاول، اسید کلریدریک و کلر مایع در شهرک صنعتی محمودآباد قم احداث گردیده و با دریافت مبلغ ١۵ میلیون یورو تسهیلات ارزی و ٢٧میلیارد ریال تسهیلات ریالی از بانک صنعت و معدن بیش از ١۵٠ فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است.
طرح رادصانع هیدج (آتی) که با هدف تولید مخازن کامپوزیت CNG در شهرک صنعتی شکوهیه قم ایجاد شده ، با دریافت مبلغ ١۴ میلیون یورو تسهیلات از بانک صنعت و معدن برای ۶٠ نفر شغل فراهم ساخته است .
شرکت نورد لوله قائم نیز که انواع لوله‌های درزجوش اسپیرال تولید می کند با ۵٢ میلیارد ریال تسهیلات بانک صنعت و معدن در شهرک صنعتی شکوهیه قم ایجاد شده و ۴٠ فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است.
گفتنی است در حاشیه این مراسم، صنعتگران استان قم از عملکرد بانک صنعت و معدن در خدمت‌رسانی به صاحبان صنایع و تولیدکنندگان قدردانی کردند.