تاپ خبر۲۴:باجه تمام وقت الکترونیکی راه دور هوشمند بانک سرمایه تحت عنوان «ستاره سرمایه» در استان آذربایجان شرقی و در شهر تبریز با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد ستاد و مسئولین شعب استانی این بانک افتتاح شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، اولین باجه الکترونیکی «ستاره […]

تاپ خبر۲۴:باجه تمام وقت الکترونیکی راه دور هوشمند بانک سرمایه تحت عنوان «ستاره سرمایه» در استان آذربایجان شرقی و در شهر تبریز با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد ستاد و مسئولین شعب استانی این بانک افتتاح شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، اولین باجه الکترونیکی «ستاره سرمایه» استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز با حضور مدیر عامل بانک سرمایه و جمعی از مدیران ارشد و مسئولین شعب استانی این بانک در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در تاریخ هفتم مردادماه سال جاری افتتاح شد.
مهندس بیرانوند، مدیر عامل بانک سرمایه در حاشیه مراسم افتتاح این باجه، طی سخنانی با خبرنگاران ابراز داشت: سامانه تمام وقت الکترونیکی راه دور هوشمند بانک سرمایه، تحت عنوان «ستاره سرمایه»، مجهز به پیشرفته ترین سیستم های بانکداری الکترونیکی دنیاست که دسترسی آسان و شبانه روزی مشتریان و شهروندان ارجمند را به انواع محصولات و خدمات بانکی میسر می سازد.
وی در ادامه افزود: با توجه به مزایای باجه‌ های الکترونیکی شبانه ‌روزی برای مردم عزیز میهن اسلامی و نیز برای بانک، توسعه فعالیت‌ های بانک سرمایه از این کانال خواهد بود. در این میان، فرودگاه ‌های کشور از جمله مراکز مهم و پرترددی است که مسافرین محترم در طول شبانه ‌روز در آن ها نیاز به خدمات بانکی دارند که افتتاح این سامانه در فرودگاه بین المللی شهید مدنی شهر تبریز در همین راستا انجام شد. از سوی دیگر با توجه به این نکته که سهامداران اصلی بانک سرمایه را فرهنگیان فرهیخته کشور تشکیل می دهند، لذا به منظور دسترسی حداکثری ایشان به خدمات بانک سرمایه، افتتاح باجه‌های ستاره سرمایه در اقصی نقاط کشور یکی از اولویت های کاری این بانک محسوب می گردد و طبق برنامه های پیش بینی شده، افتتاح و راه اندازی ۵۰۰ باجه ستاره سرمایه در دستور کار قرار دارد که همگی متصل به یک سامانه مرکزی موسوم به شعبه مجازی با حضور شبانه‌روزی کارشناسان بانکی می‌باشند.
شایان ذکر است افتتاح «ستاره سرمایه» در شهر تبریز در فاصله کمتر از دو هفته از افتتاح باجه الکترونیکی «ستاره سرمایه» در شهر تهران صورت پذیرفت.
باجه ‌های ستاره سرمایه با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های خوددریافت/خودپرداز ترکیبی، وب کیوسک و VTM (دستگاه ارتباط زنده ویدیویی با کارشناس بانکی) به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته، علاوه بر ارائه مشاوره های بانکی، مالی و سرمایه گذاری، انواع خدمات متعارف یک شعبه را از طریق سیستم های مذکور و از راه دور به مشتریان ارجمند بانک سرمایه ارائه می نماید.