تاپ خبر۲۴: ال‌جی و گلدیران فروشگاه تهرانپارس، بزرگترین فروشگاه عرضه محصولات ال‌جی در رده لوازم خانگی، صوتی تصویری، موبایل و سیستم‌های تهویه مطبوع در شرق تهران را طی مراسمی افتتاح کردند. این فروشگاه با دکور و چیدمانی خاص و با انگیزه ایجاد فضایی آرام و لذت بخش برای مشتریان افتتاح شده است تا مصرف‌کنندگان بتوانند در […]

تاپ خبر۲۴: ال‌جی و گلدیران فروشگاه تهرانپارس، بزرگترین فروشگاه عرضه محصولات ال‌جی در رده لوازم خانگی، صوتی تصویری، موبایل و سیستم‌های تهویه مطبوع در شرق تهران را طی مراسمی افتتاح کردند.
این فروشگاه با دکور و چیدمانی خاص و با انگیزه ایجاد فضایی آرام و لذت بخش برای مشتریان افتتاح شده است تا مصرف‌کنندگان بتوانند در کمال راحتی و آرامش خاطر فرصت آشنایی با محصولات مورد نظرشان را داشته باشند.
در طی مراسم، روبان افتتاح فروشگاه تهرانپارس به دست آقایان کریس جانگ مدیرعامل ال‌جی در ایران، حسین تنهایی، نائب رئیس گلدیران، اعضای هیئت مدیره گلدیران و تنی چند از خبرنگاران، مسئولین و علاقه‌مندان برند ال‌جی برگزار شد.
«تهرانپارس» فروشگاهی است که در نوع خود بی‌نظیر است. دکور این فروشگاه به گونه‌ای طراحی شده تا مشتری بیشترین احساس راحتی را داشته باشد. به علاوه، فروشندگان آن دوره آموزشی بسیار طولانی را سپری کرده‌اند. همچنین، برای اینکه مشتریان و علاقه‌مندان محصولات ال‌جی کیفیت این محصولات را بیازمایند اتاقی جهت تست صدا و تصویر در نظر گرفته شده است. در این فروشگاه یک کافی‌شاپ جهت پذیرایی از مشتریان پیشبینی شده است.
“پس از چارسو، فروشگاه تهرانپارس اولین مرکز فروشی است که در آن گستره وسیعی از محصولات ال‌جی عرضه می‌شود”. یکی از مسئولین رسانه‌ای شرکت ال‌جی می‌گوید: “در این فروشگاه محصولات لوازم خانگی و صوتی تصویری در کنار گوشی تلفن همراه و تهویه مطبوع ال جی ارائه می‌شود. فروشگاه‌های جذابی نظیر تهرانپارس به مشتریان کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشند.”
همچنین یکی از مسئولین رسانه‌ای شرکت گلدیران می‌گوید: “برای مشتریان این فروشگاه تخفیف‌ها و هدایای ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. به علاوه، این فروشگاه امکانات ویژه‌ای برای خریداران فراهم کرده است. از این امکانات می‌توان به انتقال رایگان کالای خریداری شده به درب منزل مشتری اشاره کرد.”
هدف غائی و نهایی ال‌جی و گلدیران از گسترش این فروشگاه‌ها تحول مفاهیم مشتری مداری و استانداردهای فروش برای محصولات پیشرو در ایران است، با این باور که مشتری ایرانی لایق دریافت بهترین خدمات است.
از روز دوشنبه ۱۱ اسفند، در خیابان تهرانپارس، خیابان حجربن‌عدی، بین ۱۵۶ و ۱۵۴ شرقی علاقه‌مندان محصولات ال‌جی شاهد ظهور فروشگاهی مدرن و متفاوت خواهند بودند که تعریفی جدید از مراکز خرید در شرق تهران را ارائه خواهد داد.