تاپ خبر۲۴ : عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: نوسازی واحدهای بانک در جلب رضایت مشتریان و شکل گیری ارتباط موثر میان مشتریان و کارکنان بسیار تاثیر گذار است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی در مراسم افتتاح اتاق ویژه بانک آفیسر و شعبه بازسازی شده شعبه شهر […]

تاپ خبر۲۴ : عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: نوسازی واحدهای بانک در جلب رضایت مشتریان و شکل گیری ارتباط موثر میان مشتریان و کارکنان بسیار تاثیر گذار است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی در مراسم افتتاح اتاق ویژه بانک آفیسر و شعبه بازسازی شده شعبه شهر ری بانک ضمن قدردانی از حضور مشتریان قدیمی، معتمدین محل و مسئولان فرمانداری و شهرستان ری تصریح کرد: شعبه شهر ری از شعب قدیمی و تاثیر گذار بانک بوده که به دلیل ارائه خدمات مطلوب همواره از مقبولیت لازم در سطح این شهرستان برخوردار است.
معاون شعب بانک ملی ایران با اشاره به دو ویژگی مهم قدمت و نوآوری بانک ملی ایران بیان کرد: طرح بانک آفیسر محصولی نوین برای افزایش سهولت و سرعت در ارائه خدمت به مشتریان قدیمی و ویژه بانک است.
همچنین محمد نور آزادی مدیر امور شعب تهران نیز با اشاره به اهمیت باور طرح بانک آفیسر توسط کارکنان بانک ابراز کرد: اجرای طرح بانک آفیسر در شعبه ای با قدمت شهر ری می تواند در شکل گیری تصویر نوآورانه از بانک ملی ایران در بین مشتریان نقش بسزایی داشته باشد.
لازم به ذکر است، گیشه شهر ری در تاریخ ۲۵ آذر سال ۱۳۲۱ به نمایندگی از شعبه سعدی در خیابان حرم افتتاح می شود و در تاریخ نهم تیر ماه سال ۱۳۳۰ ملک حاج محمد تقی فیروزآبادی فرزند حاج سید رضا فیروزآبادی بزرگ (مالک بیمارستان خیریه فیروزآبادی) برای محل جدید گیشه شهر ری خریداری و به نام بانک ملّی ایران به ثبت می رسد. این شعبه در تاریخ اول آبان ماه سال ۱۳۳۷ از شعبه سعدی منتزع و به شعبه شهر ری تبدیل می شود.
اکنون ۵۳ سال از آخرین بازسازی انجام شده در شعبه شهر ری می گذرد و می توان گفت که فرهنگ حاکم بر این شعبه خاص این شعبه است و به دلیل مقبولیت این شعبه در بین مردم منطقه، طرح های نوین بانک همچون بانک آفیسر می تواند بیش از پیش رضایت مشتریان را جلب کند.