تاپ خبر۲۴ : مدیر عامل برج میلاد عصرامروز از ویژه برنامه نوروز ۹۵ با عنوان نوروزگان که دوم تا ۱۲ فروردین ماه از ساعت ۹ تا ۲۲ در این مجموعه برگزار می شود ، خبر داد. به گزارش خبرنگار تاپ خبر۲۴ ، علیرضا شریفی عصر امروز در نشست خبری با حضور اهالی رسانه گفت : […]

تاپ خبر۲۴ : مدیر عامل برج میلاد عصرامروز از ویژه برنامه نوروز ۹۵ با عنوان نوروزگان که دوم تا ۱۲ فروردین ماه از ساعت ۹ تا ۲۲ در این مجموعه برگزار می شود ، خبر داد.

به گزارش خبرنگار تاپ خبر۲۴ ، علیرضا شریفی عصر امروز در نشست خبری با حضور اهالی رسانه گفت : با توجه به همزمانی نوروز ۹۵ و ولادت حضرت فاطمه (س)، ویژه برنامه هایی به مناسبت روز مادر و بزرگداشت مقام زن در نظر گرفته شده است.
وی از برپایی ۲۰ غرفه با موضوعات کودک، نوجوان و خانواده در زمینه های مختلف آموزشی، فکری، بازی و فروشگاهی خبر داد و اظهار کرد: دراین برنامه ها حدود ۴۰ هنرمند برتر داخلی و همچنین هنرمندانی از کشورهای عضو اکو در قالب کارگاه های هنری به ارائه آثار خود می پردازند.
مدیرعامل برج میلاد تهران یادآور شد: همچنین موسیقی اقوام ایرانی در ایام نوروز در محوطه میدانی برج میلاد برگزار می شود، ضمن اینکه در راستای حمایت از کودکان کار، اجرای ویژه برنامه محفل های کوچه نوازان نیز در نظر گرفته شده است.
به گفته وی در قالب ویژه برنامه محفل های کوچه نوازان آن دسته از کودکان کار که به موسیقی می پردازند شناسایی، ارزیابی و ساماندهی شده و قرار است پیش از اجرای کنسرت های موسیقی در برج میلاد به اجرای برنامه بپردازند.
شریفی با اشاره به گسترش فضای مجازی از راه اندازی کمپین ‘در دسترس خانواده’ خبر داد و گفت: افراد با عضویت در این کمپین متعهد می شوند که جمعه های اول هر ماه اینترنت تلفن همراه خود را خاموش کرده و لوگوی کمپین را به عنوان تصویر پروفایل خود انتخاب کنند.
وی در ادامه درخصوص اجرا نشدن موسیقی پاپ در جشنواره موسیقی فجر در مجموعه برج میلاد تهران اظهار کرد: مخالف موسیقی یا نوع خاصی از موسیقی نیستیم و در این زمینه مدیران مجموعه برج میلاد هیچگونه دخالتی در تصمیم گیری برای اجرا و نوع اجراها ندارد.
شریفی پیرامون حسابرسی برج میلاد تهران نیز گفت: تمام موضوعات و روند فعالیت های فرهنگی و اجرایی برج میلاد از شفافیت کامل برخوردار است و تمامی صورت جلسه ها به حسابرس تحویل داده شده است.
وی تاکید کرد: بسیاری از موارد اختلاف مربوط به نقص مدارک بود که برطرف شده و در حال حاضر حسابرس در مجموعه برج میلاد مستقر است.
مدیرعامل برج میلاد تهران یادآور شد: امسال هیات های رسمی که از مجموعه برج میلاد تهران بازدید کرده اند نسبت به سال گذشته ۷۱ درصد رشد داشته است و تاکید کرد: تلاش شده برنامه های در نظر گرفته شده برای ایام نوروز از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد.