تاپ خبر۲۴: جوایز سی و پنجمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت در سال ۱۳۹۴ اعلام شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز ۸۵۲ میلیارد ریال جایزه نقدی به سپرده گذاران حساب های قرض […]

تاپ خبر۲۴: جوایز سی و پنجمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت در سال ۱۳۹۴ اعلام شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز ۸۵۲ میلیارد ریال جایزه نقدی به سپرده گذاران حساب های قرض الحسنه تعلق خواهد گرفت.
بر اساس این گزارش، ۱۵۵۶ کیلومتر اسکناس ۵۰ هزار ریالی برای یکهزار نفر به تساوی، یکهزار کمک هزینه ۳۰ میلیون ریالی خرید صنایع دستی در قالب شهروند/هدیه کارت و ۵۰۰ هزار جایزه نقدی ۷۰۰ هزار ریالی، جوایز این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت خواهد بود.
این گزارش حاکی است، سی و پنجمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت از ابتدای سال ۹۴ آغاز و امتیاز دارندگان حساب ها از آن تاریخ محاسبه می شود.
در قرعه کشی امسال هر ۵۰۰ هزار ریال برای حساب های ریالی و برای حساب های ارزی هر ۱۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها در هر روز، یک امتیاز دارد و شرط شرکت در قرعه کشی هم حفظ حداقل موجودی در روز قرعه کشی است.
بر این اساس، حساب های قرض الحسنه برای شرکت در قرعه کشی باید حداقل سه ماه متوالی ماندگاری در طول دوره داشته و زمان قرعه کشی نیز مفتوح باشند.
داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی و اطلاعات معتبر از اتباع خارجی برای شرکت در قرعه کشی الزامی است.