تاپ خبر۲۴: رییس سازمان ورزش شهرداری تهران از اجرای برنامه های متنوع ورزشی طی ماه مبارک رمضان برای شهروندان تهرانی خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محمد رضایی، رییس این سازمان در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن تبریک فرارسیدن ماه برکت و نیایش ـ ماه مبارک رمضان ـ […]

تاپ خبر۲۴: رییس سازمان ورزش شهرداری تهران از اجرای برنامه های متنوع ورزشی طی ماه مبارک رمضان برای شهروندان تهرانی خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محمد رضایی، رییس این سازمان در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن تبریک فرارسیدن ماه برکت و نیایش ـ ماه مبارک رمضان ـ گفت: مسابقات جام رمضان با حضور ۴ هزار و ۵۰۰ تیم گل کوچک و ۵ هزار و ۵۰۰ تیم فوتسال در سطح محلات مناطق ۲۲ گانه انجام می شود.
رییس سازمان ورزش شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در ایام این ماه پر برکت، علاوه بر برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور ۱۰ هزار تیم فوتسال و کل کوچک، جشنواره تفریحی- ورزشی را نیز در مناطق ۲۲ گانه برگزار خواهد شد.
به گفته وی، جشنواره یادشده در سه هفته طی روزهای اول تا هفتم، یازدهم تا هفدهم، بیست و سوم تا بیست و نهم ماه رمضان در مناطق ۲۲گانه برگزار خواهد شد و طی آن غرفه های ورزشی شامل بازی های کودک، بازی های فکری، بازی های نمایشی و برخی رشته های ورزشی برای بهره گیری شهروندان راه اندازی می شود.
رضایی در بخش دیگری به برگزاری فعالیت های رقابتی در پایتخت پرداخت و اظهار کرد: مسابقات محلات مناطق ۲۲ گانه تهران در ماه مبارک رمضان همچون گذشته اجرا می شود با این تفاوت که زمان برگزاری مسابقات به بعد از افطار موکول شده است.
همچنین تمام استخرهای تحت پوشش سازمان شهرداری تهران نیز از افطار تا سحر بر اساس سانس اعلام شده در دو بخش آقایان و بانوان خدمات رسانی می کنند. مجموعه های ورزشی و استخرها در طول روز نیز برای کودکان دختر و پسری که زیر سن تکلیف هستند، فعالیت دارند