تاپ خبر۲۴: اسامی برندگان سی و چهارمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت اعلام شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز در این بانک می توانند برای اطلاع از برنده شدن در این قرعه کشی، به سایت اینترنتی […]

تاپ خبر۲۴: اسامی برندگان سی و چهارمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت اعلام شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز در این بانک می توانند برای اطلاع از برنده شدن در این قرعه کشی، به سایت اینترنتی بانک ملت به نشانیwww.bankmellat.ir بخش درباره ملت، نتایج قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه مراجعه کنند.
در قرعه کشی دوره سی و چهارم که در تاریخ ۱۸/۰۷/۱۳۹۴ برگزار شد، ۸۰۷ هزار برنده خوش شانس این قرعه کشی با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه تعیین شدند.
در قرعه کشی امسال که به صورت همزمان بین تمامی حسابهای قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی انجام گردید، از میان پنج میلیون و ۱۵۷ هزار و ۶۲۰ فقره حساب ریالی و ارزی، مجموعاً ۸۰۷ هزار جایزه به ارزش ۷۶۴ میلیارد ریال به برندگان خوش شانس تعلق گرفت.
در این قرعه کشی یکهزار جایزه نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی، دو هزار جایزه نقدی ۵۰ میلیون ریالی، چهار هزار جایزه یک میلیون ریالی(کمک هزینه خرید صنایع دستی) و ۸۰۰ هزار جایزه نقدی ۲۰۰ هزار ریالی به قید قرعه به شرکت کنندگان در قرعه کشی اختصاص یافت.
بر اساس این گزارش، حداقل موجودی لازم برای شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز در این دوره، ۲۰۰ هزار ریال برای حساب های ریالی و معادل ۱۰۰ یورو برای حساب های ارزی و شرط تخصیص جایزه، حفظ حداقل موجودی به مدت سه ماه یا ۹۰ روز متوالی در نظر گرفته شده بود.
این گزارش حاکی است، تمامی حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی موجود در بانک که تا تاریخ ۲۹ اسفندماه سال ۹۳ افتتاح یا موجودی آن ها تکمیل شده اند و همچنین در روز قرعه کشی مفتوح و دارای حدافل موجودی بوده اند، در این قرعه کشی شرکت داده شده اند.
برای مشاهده اسامی برندگان جشنواره قرض الحسنه ۱۳۹۳اینجا کلیک نمائید.