تاپ خبر۲۴:اسامی برندگان جشنواره «بانک و خاطره» کانون جوانه های بانک ملی ایران اعلام شد. در این جشنواره که به مناسبت گرامیداشت ایام‌ا… دهه مبارک فجر ویژه دانش‌آموزان عضو کانون برگزار شد، پس از بررسی‌های تخصصی هیأت داوران جشنواره متشکل از کارشناسان حوزه ادبیات کودک و نوجوان، برندگان جشنواره از طریق سایت این بانک معرفی […]

تاپ خبر۲۴:اسامی برندگان جشنواره «بانک و خاطره» کانون جوانه های بانک ملی ایران اعلام شد.

در این جشنواره که به مناسبت گرامیداشت ایام‌ا… دهه مبارک فجر ویژه دانش‌آموزان عضو کانون برگزار شد، پس از بررسی‌های تخصصی هیأت داوران جشنواره متشکل از کارشناسان حوزه ادبیات کودک و نوجوان، برندگان جشنواره از طریق سایت این بانک معرفی شدند.

موضوع اصلی این مسابقه «خاطره کودکان و نوجوانان از بانک» بود و متقاضیان با عضویت در کانون جوانه‌های بانک می‌توانستند در این مسابقه شرکت نمایند.

محور ویژه مسابقه خاطره‌نویسی، «خاطره من با ملی کارت آرزوی بانک ملی ایران » و سایر محورهای مسابقه نیز «خاطره من از بانک»، «اولین باری که به بانک رفتم»، «روزی که در بانک حساب باز کردم»، «وقتی در قرعه‌کشی بانک برنده شدم» و… بود.

جوایز جشنواره در بخش ویژه (خاطره‌ من با ملی کارت آرزو)، ۱۰سکه تمام بهار آزادی برای ۵ نفر از دانش‌آموزان دبستانی و ۵ نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی و همچنین ۳۰سکه نیم بهار آزادی برای ۱۵ نفر از دانش‌آموزان ابتدایی و ۱۵ نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی، ۳۰ سکه ربع بهار آزادی برای ۱۵ نفر از دانش‌آموزان ابتدایی و ۱۵ نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی و ۳۰سکه گرمی برای ۱۵ نفر از دانش‌آموزان ابتدایی و ۱۵ نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی می‌باشد که جوایز برندگان تهرانی طی مراسمی در اسفند ماه امسال اهدا و جوایز برندگان شهرستانی نیز به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد.