تاپ خبر۲۴:لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران به مدیرعامل بانک سینا اعطا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی که با حضور جمعی از مسئولان، مدیران روابط عمومی نظام بانکی، وزارتخانه ها، شرکت […]

تاپ خبر۲۴:لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران به مدیرعامل بانک سینا اعطا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی که با حضور جمعی از مسئولان، مدیران روابط عمومی نظام بانکی، وزارتخانه ها، شرکت های صنعتی، معدنی و فولادی و همچنین کارشناسان و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی همراه بود، لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد به مدیرعامل بانک سینا اعطا شد.
بر اساس این گزارش در لوح سپاس ستاره ارتباطی مدیر ارشد خطاب به سیدضیاء ایمانی مدیرعامل بانک سینا آمده است: “بی تردید حرکت رو به تکامل و تعالی روابط عمومی، مرهون حمایت ها و نگاه حمایتگرانه شخصیت هایی است که با حمایت خود به درخشش روابط عمومی در کشور و حرکت رو به رشد آن سهم شایسته ای را به عهده می گیرند.
نظر به اینکه بر اساس رأی هیأت داوران و با عنایت به بررسی های انجام گرفته، شخصیت ارتباطی، منش، روحیه تعاملی و نقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با ذینفعان و نگاه تعالی جویانه حضرتعالی به حوزه ارتباطات و روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی، همیشه بارز، موثر و کارساز بوده و از طرف دیگر روابط عمومی تحت امر جنابعالی همواره از حمایت های فکری و عملی حضرتعالی بهره منده بوده و در مسیر پیشرفت قرار گرفته است، لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد به دلیل نگاه و عملکرد حمایتی از حوزه ارتباطی تحت امر و شخصیت برجسته ارتباطی به جنابعالی اعطا می شود».
همچنین در این همایش روابط عمومی بانک سینا به دلیل درخشش در مجموعه فعالیت های ارتباطی در طول سال ۹۹ به ویژه کمپین مسئولیت های اجتماعی، موفق به کسب تندیس و لوح ستاره طلایی روابط عمومی شد.
سال گذشته نیز روابط عمومی بانک سینا در کنفرانس هوش تجاری ایران که با هدف بررسی و بهبود عملکرد ادارات روابط عمومی و بازاریابی صنعت بانکداری کشور در بخش رسانه های دیجیتال برگزار شد، تندیس و گواهینامه رتبه برتر در فاز تاثیرگذار بلوغ رسانه های دیجیتال را از آن خود کرد.