تاپ خبر۲۴: بانک مسکن به مناسبت فرارسیدن هفتادوهفتمین سالگرد تاسیس بانک،تا پایان سال جاری خدمات متنوعی درقالب طرح ۷۷ به مشتریان خود ارایه می دهد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن،در قالب طرح ۷۷ و در ماه های بهمن و اسفند سال جاری مشتریانی که کل بدهی تسهیلاتی خود را […]

تاپ خبر۲۴: بانک مسکن به مناسبت فرارسیدن هفتادوهفتمین سالگرد تاسیس بانک،تا پایان سال جاری خدمات متنوعی درقالب طرح ۷۷ به مشتریان خود ارایه می دهد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن،در قالب طرح ۷۷ و در ماه های بهمن و اسفند سال جاری مشتریانی که کل بدهی تسهیلاتی خود را به صورت نقدی و دفعتا واحده پرداخت کنند ؛می توانند در قرعه کشی این طرح شرکت کنند.
مشتریانی که حداقل معادل ریالی شش از اقساط قرارداد آنها باقی مانده و قبل از موعد اقساط خود را پرداخت کنند به قید قرعه از جوایز این طرح که ۲۵ فقره کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و ۱۵ فقره کمک هزینه سفر به مشهد مقدس می باشد؛بهره مند می شوند.
بر اساس این گزارش همچنین ۱۵ نفر از مشتریانی که طی دو ماه پایانی سال جاری علاوه بر پرداخت اقساط جاری خود ،حداقل سه قسط زودتر ازموعد پرداخت کنند و به شرطی که در پایان طرح یعنی اسفند ۹۴ حداقل اقساط سه ماهه ابتدای سال ۱۳۹۵ آنها وصول شده باشد؛به قید قرعه از ۱۰ فقره کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و ۵فقره کمک هزینه سفر به مشهد مقدس برخوردار می شوند.