تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به پذیرندگان فعال متصل به حساب‌های این بانک تا سقف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا می‌کند. این بانک به منظور توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش نقل و انتقال وجوه نقد، بسته اعتباری ویژه ای به دارندگان پایانه‌های فروش (پذیرندگان) از حداقل ۱۰۰ میلیون ریال تا سقف یک […]

تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به پذیرندگان فعال متصل به حساب‌های این بانک تا سقف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا می‌کند.

این بانک به منظور توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش نقل و انتقال وجوه نقد، بسته اعتباری ویژه ای به دارندگان پایانه‌های فروش (پذیرندگان) از حداقل ۱۰۰ میلیون ریال تا سقف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال پرداخت می کند.

براساس این گزارش معیار و پذیرش درخواست تسهیلات، امتیاز نهایی پذیرنده یعنی معدل امتیاز سه ماه آخر فعالیت وی با پایانه فروش متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران در زمان ارائه کتبی درخواست از سوی وی می‌باشد.

این گزارش می‌افزاید نحوه محاسبه امتیاز نهایی به ازای هر ده میلیون ریال معدل ماهانه حساب متصل به پایانه فروش از نوع قرض‌الحسنه جاری یا جاری بدون دسته چک ۱۰ امتیاز و از نوع قرض‌الحسنه پس انداز یا کوتاه مدت عادی ۳ امتیاز خواهد بود. مشتریان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک صادرات ایران مراجعه نمایند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با بیش از ۲۸۰۰ شعبه فعال در سراسر کشور بزرگترین بانک خصوصی کشور و بزرگترین بانک بورسی به لحاظ سرمایه می‌باشد که با نصب و راه‌اندازی بیش از ۳۸۲ هزار فقره دستگاه کارت خوان متصل به حساب‌های این بانک آماده ارائه انواع خدمات بانکی الکترونیکی می‌باشد.