تاپ خبر۲۴: با هدف ایجاد زیر ساخت ها ی لازم توسعه اقتصادی بانک صادرات ایران اعتبارات شش طرح بزرگ صنعتی کلان را در سطح کشور مصوب کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این طرح ها شامل پتروشیمی سبلان، انرژی گستر جم، ارابه نسیم هگمتانه، مولد برق اسلام آباد، آلومینیوم […]

تاپ خبر۲۴: با هدف ایجاد زیر ساخت ها ی لازم توسعه اقتصادی بانک صادرات ایران اعتبارات شش طرح بزرگ صنعتی کلان را در سطح کشور مصوب کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این طرح ها شامل پتروشیمی سبلان، انرژی گستر جم، ارابه نسیم هگمتانه، مولد برق اسلام آباد، آلومینیوم جنوب و سیراف انرژی می باشد که توسط بانک متبوع تامین اعتبار گردیده است.

تسهیلات ارزی  این طرح ها بالغ بر۷۸۸ میلیون و ۶۵۳هزار یورو و ۱۰ میلیارد و ۲۹میلیون یوان می باشد.
همچنین ۲۶ طرح بزرگ از سوی بانک صادرات مصوب شده است که در دست پرداخت و انعقاد قرارداد می باشد.
برای طرح های یاد شده مبلغ ۲/۷۱۸ میلیارد ریال مصوب شده است که تاکنون حدود۴۶درصد آن مشتمل بر ۱/۲۸۹/۷۰۶ میلیارد ریال پرداخت شده است.
با بهره برداری از طرح های مصوب ، برای افزون بر۱۰ هزار نفر  به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد می شود.
بانک صادرات ایران  با تدوین و اجرای بسته های حمایتی در راستای کمک به واحدهای تولیدی مشارکت داشته است و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و دستورالعمل های دولت تدبیر و امید،  بخش قابل توجهی از منابع در اختیار را به این منظور اختصاص داده است.