تاپ خبر۲۴: در پی انتشار خبری در برخى کانال هاى فضاى مجازى مبنی بر خرید ۸۰ میلیاردی پیام رسان آی گپ، همراه اول ضمن انتشار اطلاعیه اى مطالب ذکر شده در این خبر را نادرست خواند و تکذیب کرد. در این اطلاعیه آمده است: شرکت ارتباطات سیار ایران “همراه اول” نه تنها هرگز اقدام به […]

تاپ خبر۲۴: در پی انتشار خبری در برخى کانال هاى فضاى مجازى مبنی بر خرید ۸۰ میلیاردی پیام رسان آی گپ، همراه اول ضمن انتشار اطلاعیه اى مطالب ذکر شده در این خبر را نادرست خواند و تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: شرکت ارتباطات سیار ایران “همراه اول” نه تنها هرگز اقدام به خرید شرکت کیان ایرانیان ننموده، بلکه این شرکت در تیرماه سال ۹۷ توسط همراه اول (شرکت سرمایه گذاری نور دنا) و با هدف حمایت از کسب و کار دیجیتال ایرانی تاسیس گردیده و از ابتدا ۵۰ درصد سهام آن متعلق به همراه اول بوده است.
همراه اول در این اطلاعیه ضمن تاکید بر استراتژی کلان این شرکت در جهت سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوین و دیجیتال می افزاید: در سال گذشته همراه اول در حوزه های مختلف دیجیتال اقدام به سرمایه گذاری در چندین شرکت ایرانی کرده و همانطور که پیش از این هم بارها توسط مدیریت عامل همراه اول اعلام شده سیاست همراه اول در سرمایه گذاری و حمایت از استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای دیجیتال از جمله پیام رسان های داخلی علی رغم برخی مشکلات و شیطنت ها ادامه خواهد داشت.
این اطلاعیه با اشاره به کذب بودن موارد مطرح شده در این خبر حق شرکت را در پیگیری قضایی موضوع محفوظ دانسته و از مردم و رسانه ها خواسته است اخبار سرمایه گذاری در استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا را تنها از طریق درگاه های رسمی اطلاع رسانی اپراتور و اطلاعیه های روابط عمومی همراه اول دنبال کنند.