تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانی به مشتریان ١٣٢ میلیون پیام کوتاه را در شهریور ماه سالجاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود. به گزارش تاپ خبر۲۴ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، تعداد پیامک های آنی ارسال شده به تلفن همراه مشتریان در خلال شهریور […]

تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانی به مشتریان ١٣٢ میلیون پیام کوتاه را در شهریور ماه سالجاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود.
به گزارش تاپ خبر۲۴ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، تعداد پیامک های آنی ارسال شده به تلفن همراه مشتریان در خلال شهریور ماه سال جاری ١٣٢ میلیون و ۶٠٠ هزار پیامک رسید. این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، افزایش رفاه و آسایش آنها و توسعه خدمات نوین سیستم ارسال آنی صورتحساب مشتریان از طریق پیامک را ارتقاء داد و افزایش تعداد پیامک ها بیانگر رضایت و استقبال مشتریان از این خدمت است.
بر این اساس مشتریان این بانک می توانند به منظور اطلاع از تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق تلفن همراه، ضمن تکمیل فرم مربوطه در شعبه افتتاح کننده حساب و اعلام تلفن همراه خود از خدمت دریافت صورتحساب آنی برخوردار گردند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور با افتتاح ۴٣ میلیون حساب الکترونیکی ، انجام روزانه به طور میانگین ٢۴ میلیون تراکنش مالی، نصب و راه اندازی بیش از ۴١٨ هزار دستگاه کارت خوان نقش بسزایی در توسعه و رشد بانکداری الکترونیکی در کشور و کاهش هزینه های ترافیکی و آلودگی هوا داشته است.