تاپ خبر۲۴:حدود١٠ هزار شرکت و سازمان تا پایان اردیبهشت ماه سال٩۴ از بانک صادرات ایران «کارت مجازی ((Virtual card » دریافت کرده اند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران این بانک تا پایان اردیبهشت ماه سال٩۴ امسال به حدود١٠هزار نفر از اشخاص حقوقی کارت مجازی صادر و تحویل نموده […]

تاپ خبر۲۴:حدود١٠ هزار شرکت و سازمان تا پایان اردیبهشت ماه سال٩۴ از بانک صادرات ایران «کارت مجازی ((Virtual card » دریافت کرده اند.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران این بانک تا پایان اردیبهشت ماه سال٩۴ امسال به حدود١٠هزار نفر از اشخاص حقوقی کارت مجازی صادر و تحویل نموده است که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل این تعداد رشد ۶٣ درصدی را نشان می دهد .
بر اساس این گزارش کارت مجازی خدمتی دیگر از بانک صادرات ایران است که تخصیص یک شماره کارت ١۶ رقمی به درخواست کننده محصول، برقراری امکان جمع آوری وجوه از طریق انتقال وجه از هر یک از کارتهای عضو شتاب به شماره کارت تخصیصی داده شده، برقراری امکان تخصیص شماره کارت به مشتریان حقوقی نظیر سازمان ها و شرکتهای بزرگ دارای شعب گسترده و رفع محدودیت تخصیص کارت به مشتریان حقوقی از جمله مزایای کارت مجازی بانک صادرات ایران می باشند .
گفتنی است شماره شانزده رقمی متصل به حساب متمرکز صرفا جهت واریز وجوه به اشخاص حقوقی و با هدف برقراری امکان واریز وجه به اشخاص حقوقی از طریق دستگاههای خودپرداز است .
این سرویس با درخواست کتبی صاحب یا صاحبان امضاء حساب حقوقی از شعبه ای که در آن حساب دارند و تشخیص مسئول شعبه و تأیید مدیریت استان یا منطقه قابل ارایه می باشد و صاحبان امضا می بایست چک بلا محل منجر به کیفر خواست و مطالبات معوق تسویه نشده نداشته باشند و دارای آدرس ثابت باشند .