تاپ خبر۲۴:مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر تهران ، استفاده یکپارچه کارت بلیت بانک شهر در سیستم حمل و نقل عمومی شیراز را از مزایای این کارت نسبت به سایر بانک‌ها دانست. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک شهر، مسیح قائمیان، مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر تهران با اشاره به […]

تاپ خبر۲۴:مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر تهران ، استفاده یکپارچه کارت بلیت بانک شهر در سیستم حمل و نقل عمومی شیراز را از مزایای این کارت نسبت به سایر بانک‌ها دانست.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک شهر، مسیح قائمیان، مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر تهران با اشاره به این‌که پروژه کارت بلیت این بانک با تعامل مناسب با شهرداری کلانشهرها در حال اجراست، گفت: این پروژه که هم اکنون در شیراز اجرایی شده است، به دلیل استفاده یکپارچه آن در سیستم حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی و اتوبوس مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.
وی افزود: با توجه به آن‌که شهرداری کلانشهرها سهامداران عمده بانک شهر هستند بنا به تقاضای آنان، استفاده از این کارت در سطح گسترده در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر تهران خاطر نشان کرد: استفاده از کارت بلیت بانک شهر، استفاده از کارت بلیت سایر بانک ها را محدود نمی‌کند و دلیل استقبال شهروندان از کارت بلیت بانک شهر، مزایای مختلفی است که به شهروندان ارائه می‌شود.
قائمیان با اشاره به این‌که خدمات کارت بلیت بانک شهر هم اکنون در سیستم حمل و نقل شیراز فعال است، تصریح کرد: بانک شهر خود را یک بانک شهروندی می داند که ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان را در دستور کار دارد و از این رو ارائه این خدمات با جدیت از سوی این بانک دنبال می‌شود.