تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک، درنمایشگاه‌های کتاب استانی، از استفاده بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان این نمایشگاه‌‌ها از بن‌کارت‌های خرید کتاب خبرداد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکترحسین محمدپورزرندی در مراسم افتتاح پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک، درنمایشگاه‌های کتاب استانی، از استفاده بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان این نمایشگاه‌‌ها از بن‌کارت‌های خرید کتاب خبرداد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکترحسین محمدپورزرندی در مراسم افتتاح پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های کتاب به عنوان رویدادی فرهنگی در تمامیاستانها گفت: بانک شهر بعد از برگزاری موفق نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به عنوان بانک عامل در تمامی نمایشگاه‌های استانی حضوری فعال داشته است.

وی با اشاره به رشد تراکنش‌های بانکی به واسطه استفاده از بن کارت‌هاینمایشگاهی، افزود: این رشد، نشان دهنده حفظ جایگاه کتاب نزد مردم ومشتریان سیستم بانکی است و تراکنش‌ها در نمایشگاه‌های کتاب استانی حاکی از آن است که از بن کارت‌های خرید کتاب بیش از ۹۰درصد استفادهشده است.

مدیرعامل بانک شهر در ادامه با اشاره به تعامل بانک شهر و شهرداریشیراز، بر نقش موثر بانک شهر در حمایت از روند اجرایی پروژه‌هایشهرداری شیراز با تامین مالی از سوی این بانک تاکید کرد.

وی افزود: امیدواریم با مشارکت بانک شهر، در آینده نزدیک شاهد فازهایبعدی پروژه قطار شهری شیراز باشیم.

پورزرندی همچنین با تاکید بر اهمیت خدمات نوین بانکی اظهار کرد: در حوزه بانکداری الکترونیک، بانک شهر تا کنون اقدامات مختلفی انجام داده است که راه اندازی شهرنت‌ها، همراه بانک و … از جمله آن است و درایام اربعین نیز این خدمات به زائران حسینی ارائه شد.

بر این اساس، پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس که میزبان بیش از۷۶۴ ناشر ملی و استانی است تا ۹ آذرماه در شیراز ادامه دارد

لیست اخبار >>