تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر بر استفاده بهینه از فضای پس از اجرای برجام در حوزه خدمات بانکی بین‌المللی تاکید کرد و گفت: این امکان ایجاد شده تا در فضای موجود، شرایط متفاوتی را برای حمایت از پروژه‌های شهری فراهم کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر بر استفاده بهینه از فضای پس از اجرای برجام در حوزه خدمات بانکی بین‌المللی تاکید کرد

و گفت: این امکان ایجاد شده تا در فضای موجود، شرایط متفاوتی را برای حمایت از پروژه‌های شهری فراهم کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با بیان این مطلب گفت: هدف از تاسیس بانک شهر این است که بتواند زمینه‌های لازم برای توسعه عمران شهر را فراهم آورد و در این خصوص افزایش کیفیت زندگی در کلانشهرها و شهرهای مختلف کشور در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.
پورزرندی خاطرنشان کرد: پروژه‌های شهری کلانشهرها به نسل آینده و مردم کشور متعلق است و در همین زمینه بانکداری با محور مسئولیت اجتماعی و با رویکرد بانکداری اجتماعی در دستور کار بانک شهر قرار دارد.
وی با بیان این ‌که برای افزایش سطح کیفی زندگی شهروندان، نیازمند توجه به انسان‌ها و توسعه منابع انسانی هستیم، افزود: در همین زمینه معتقد هستیم که مشتری‌مداری و توجه به مشتری از عمده‌ترین دلایل پیشرفت سازمان‌هاست و بانک شهر نیز با توسعه خدمات الکترونیک به ویزه در نقاط پرتردد شهری، در این زمینه تلاش کرده است.
وی با اشاره به اجرایی شدن برجام، افزود: امروز شهرها نیازمند امکانات تفریحی و احداث هتل‌ها دارند و این آمادگی وجود دارد تا از طریق کنسرسیوم با بانک‌های خارجی، چنین امکاناتی فراهم شود.
پورزرندی در ادامه با اشاره به موفقیت‌های این بانک طی یک سال گذشته، اظهار کرد: در این مدت، در حوزه رشد سرمایه، توسعه بانکداری مجازی و منابع انسانی، رشد قابل‌قبولی در بانک شهر دیده شده است.