تاپ خبر۲۴: فهرست شعب کشیک بانک سینا در ایام نوروز ۹۵ اعلام شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا تعداد ۷۰ شعبه کشیک این بانک در روز ۲۹ اسفند سال جاری و همچنین ایام تعطیل نوروز (روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه ۱۳۹۵) نسبت به ارائه خدمات بانکی به […]

تاپ خبر۲۴: فهرست شعب کشیک بانک سینا در ایام نوروز ۹۵ اعلام شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا تعداد ۷۰ شعبه کشیک این بانک در روز ۲۹ اسفند سال جاری و همچنین ایام تعطیل نوروز (روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه ۱۳۹۵) نسبت به ارائه خدمات بانکی به هموطنان اقدام می نمایند.
بر اساس این گزارش، شعب مذکور از ساعت۹:۰۰ تا ۱۲ روزهای دوم تا چهارم فروردین ماه ۹۵ فعال بوده و نسبت به انجام عملیات دریافت و پرداخت بانکی مراجعین اقدام خواهند نمود.
این گزارش می افزاید: اسامی ۷۰ شعبه کشیک بانک سینا در نوروز ۹۵ در پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی http://www.sinabank.ir قابل مشاهده است.
همچنین به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به هموطنان، کارکنان شعب بانک سینا موظف شده اند نسبت به پول گذاری در دستگاه های خودپرداز طی روزهای تعطیل اقدام نمایند و کارشناسان انفورماتیک مدیریت های مناطق نیز جهت پشتیبانی از این امر حاضر خواهند بود. مرکز ارتباط مشتریان بانک سینا به شماره ۴۸۰۵۲۰۰۰ با پیش شماره ۰۲۱ نیز به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات بانکی هموطنان خواهند بود.