تاپ خبر۲۴: مراسم اعلام اسامی دریافت کنندگان هدایای جشنواره آوای ایران زمین که از ابتدای شهریور ماه تا پایان آذرماه سال جاری ادامه داشت، همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) انجام خواهد گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ مراسم اعلام […]

تاپ خبر۲۴: مراسم اعلام اسامی دریافت کنندگان هدایای جشنواره آوای ایران زمین که از ابتدای شهریور ماه تا پایان آذرماه سال جاری ادامه داشت، همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) انجام خواهد گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ مراسم اعلام اسامی دریافت کنندگان هدایای طرح آوای ایران زمین که با هدف شناخت مشتریان وفادار و قدردانی از حسن مشارکت آنها در طرح مذکور به اجرا درآمد، روز دوشنبه ۷/۱۰/۹۴ مصادف با شب ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور مدیران ارشد، مدیران ادارات و تعدادی از شرکت کنندگان این طرح برگزار می‌شود.
ضمناً به اطلاع کلیه شرکت‌ کنندگان در این طرح می‌رساند، همزمان با اعلام اسامی، مزایای جدیدی جهت بهره‌مندی دارندگان این حساب‌ها به اطلاع آنها خواهد رسید.